kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-04-2014, 15:45
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Blog modowy a gotowe strony internetowe

Zastanawiam się nad założeniem bloga modowego czy też ogólnie lifestylowego, ale nie chcę, żeby to była strona na platformie blogowej.
Raczej wolałabym mieć coś odrębnego, a słyszałam, że jest coś takiego jak gotowe strony internetowe, które później można łatwo edytować za pomocą CMS.
Ktoś wie coś więcej na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2014, 09:03
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Faktycznie jest taka opcja, że dostajesz gotowe strony internetowe. Wygląda to tak, że składasz zamówienie, np. tu: http://stronywabonamencie.pl/, w ciągu tygodnia otrzymujesz projekt do zatwierdzenia i jeśli Ci się podoba, strona jest Twoja.
W ramach abonamentu dostajesz integrację strony z Facebookiem, domenę, hosting, konta e-mail, dowolną ilość wersji językowych i podstron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-04-2014, 19:46
ewik ewik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 11
Domyślnie

Można też samemu sobie zainstalować taki cms, wystarczy mieć wykupiony hosting i domenę. Np. wordpress jest dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-09-2014, 09:44
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Moim zdaniem jeżeli nie znasz się na tworzeniu stron, to może nie warto ryzykować i się na to porywać samemu? Zadbaj lepiej o dobry content, a tworzenie strony www zleć komuś innemu. Dzięki temu będziesz miała pewność, że wszystko wykonane jest profesjonalnie i nie będziesz marnować swojego cennego czasu na coś na czym zbytnio się nie znasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-02-2015, 01:19
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dobry content czyli masz na myśli teksty? A hosting będzie odpowiedni z http://futurehost.pl/. Znajomy mi podesłał linka na fejsie, a zależy mi na konkretnych fachowcach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2015, 13:39
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Najlepiej jak się określisz do czego ma być ten hosting. Jak chcesz tam trzymać tylko zdjęcia to są już takie miejsca w internecie. Na stronie aukcjoner.pl masz taką możliwość, gdzie umieszczasz galerie zdjęć allegro i nie musisz kupować specjalnego hostingu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-09-2015, 20:56
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Tak to prawda, ale nie wiem jak z tym jest do końca. Jeżeli zależy Ci na tym aby w przyszłości blog choć troszkę zarabiał na siebie to warto zainwestować w taki pakiet http://traffic-network.pl/ który zwiększy ruch na Twojej stronie no i oczywiście przyciągnie czytelników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-09-2015, 07:16
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Takie tanie strony www można też stworzyć przy pomocy kreatorów stron,
jak np ten Bowwe - to całkiem ciekawa opcja, nie jest typowo blogowa, ale z drugiej strony pozwala na wygodną nawigację po stronie, nie męczy i cenowo wg mnie wychodzi całkiem nieźle

Myślę że dla klasycznego blogowania się nada, ale oczywiście trzeba ją tam sobie odpowiednio poustawiać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-10-2015, 15:01
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Tanie to nie znaczy, że dobre. Lepiej w to trochę zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-05-2016, 11:22
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Zanim zaczniesz tworzyć stronę to pomyśl jeszcze o odpowiednim hostingu i domenie. Wiele osób kogoś poleca to ja zostawię od siebie adres do http://dhosting.pl oni mają dość tanie usługi i przyjazny dział pomocy, więc w razie czego nie ma problemu z kontaktem. Zobacz w wolnej chwili.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.