kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 27-05-2019, 12:13
majcherowa majcherowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 14
Domyślnie

Zgodzę się z użytkownikiem wyżej. Kiedy nie mamy czas na gotowanie, warto skorzystać z usług cateringowych. Nie wychodzi drogo, a naprawdę przywożą smaczne i świeże jedzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 27-05-2019, 13:17
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A może nowoczesne urządzenia do kuchni? My urządzamy kuchnie. Trafiłam na ciekawą ofertę tu https://www.eldom.eu/ Jest tu sprzęt do kuchni. A w szczególności zainteresowało mnie wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Taki sprzęt ułatwia pracę w kuchni i oszczędza się sporo czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 29-05-2019, 14:11
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja po prostu zamawiam catering dietetyczny z Wygodnejdiety. Takim sposobem praktycznie nie gotuję- no chyba, że jakiś uroczysty obiad czy kolacja Najważniejsze, że dzięki nim jem zdrowo i fit a wcześniej nie zawsze mi się to udawało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-05-2019, 14:32
MartaKula MartaKula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jem na mieście, ale niestety nie odbija się to dobrze na mojej sylwetce. Jednak wolę gotować sama, przynajmniej wiem co jem.
__________________
gabloty niskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 11-06-2019, 14:32
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja korzystam z cateringu dietetycznego, dzięki czemu nie tracę czasu na robienie zakupów czy gotowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie jeszcze posiada fit catering zalety to koniecznie sprawdź ten wpis: https://bedietcatering.pl/fit-cateri...-i-brak-czasu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 14-06-2019, 09:03
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja generalnie bardzo lubię gotowac i robię to regularnie ale jak wyjeżdzamy gdzieś na wakacje czy ferie to jadamy tylko w restauracjach I tak odkryłam już w całym kraju kilka naprawd fajnych miejsc. W Zakopanem taką moją ulubiona restauracją są Tarasy Gubałówka. Oceniam w skali 1-10 na mocną 10 Za całokształt - super jedzenie, ceny, obsługę i widoki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 18-06-2019, 13:40
paulinaaa paulinaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 23
Domyślnie

Ja jestem zwolenniczką przygotowywania jednego posiłku na kilka dni. I takim sposobem np. gotuję więcej kaszy jaglanej, tak, żeby starczyło na dwa/trzy dni i tylko zmieniam dodatki. Jak robię jakiś gulasz, to też staram się, żeby porcja była duża i dla urozmaicenia raz dodaję makaron, raz ryż, albo podaję go z naleśnikami - wtedy przynajmniej za każdym razem niby to samo danie smakuje nieco inaczej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 19-06-2019, 11:06
krysiakk krysiakk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 10
Domyślnie

Robię obiad na kilka dni, żeby nie musieć codziennie gotować. A jeśli mam więcej czasu to gotuję więcej, żeby móc zamrozić obiad na przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-06-2019, 22:44
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

ja zrezygnowałam z gotowania i zaczęłam zamawiać catering dietetyczny do pracy z wygodnadieta.pl bardzo dobre rozwiązanie dla takich jak ja korpoludków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 02-07-2019, 09:16
aga2113 aga2113 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 41
Domyślnie

Ja używam różnych urządzeń i akcesoriów, które mi pomagają np urządzenia do pakowania
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.