kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #581  
Stary 09-04-2019, 17:46
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Zacznij od znalezienia odpowiedniego biznesu dla siebie, tak żebyś dobrze się czuła w swojej firmie i robiła to z pasją a nie z przymusu zarabiania. Pomyśl o odpowiedniej formie działalności, znajdź taką która da Ci najwięcej korzyści. Potem rozwijaj firmę, szukaj nowych możliwości i je testuj. Np dla mnie jako dla osoby która nigdy nie prowadziła własnego biznesu najbezpieczniejszą opcją była franczyza i tam zaczęłam przygodę z biznesem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #582  
Stary 09-04-2019, 18:06
Jusztowicz's Avatar
Jusztowicz Jusztowicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Przede wszystkim na sam początek wynajęłabym firmę, która pomoże mi z reklamą firmy w internecie i nie tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #583  
Stary 10-04-2019, 10:37
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

dobre biuro rachunkowe grudziądz przyda ci się od samego początku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #584  
Stary 10-04-2019, 11:18
kolesa kolesa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Najlepiej zacząć od zaistnieniu również w sieci.. oznacza to że jest Ci potrzebna przejrzysta, nowoczesna i ciekawa w treści strona firmowa internetowa. Moja strona została zaprojektowana przez Argonium. Agencja doświadczona z ciekawymi pomysłami. Jak potrzebujecie firmy z okolic Rzeszowa to myślę że argonium spełni wszystkie oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #585  
Stary 10-04-2019, 11:26
Magda75 Magda75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 46
Domyślnie

Niedawno sama otworzyłam biznes i zastanawiałam się jak zwiększyć zasięg działania firmy i jak pozyskać klientów. Skorzystałam z rad bardziej doświadczonych i zrobiłam stronę internetową firmy a następnie zleciłam jej pozycjonowanie. Z polecenia współpracuję z https://www.granker.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów pracy. Nie zastanawiajcie się za długo bo szkoda czasu a pozycjonowanie strony to naprawdę dobra sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #586  
Stary 10-04-2019, 14:39
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Prowadząc firmę, warto korzystać z doradztwa podatkowego. Dlaczego? Na http://mangopress.pl/na-czym-polega-...rzedsiebiorcy/ możecie poczytać o plusach, z jakimi wiąże się taka usługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #587  
Stary 11-04-2019, 12:11
Magda75 Magda75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 46
Domyślnie

Strona w internecie i pozycjonowanie jej to dobry sposób na rozkręcenie biznesu i zdobycie klientów. Sama się długo nad tym zastanawiałam czy warto itd... ale niepotrzebnie. Współpracuję z https://www.granker.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów pracy. Polecam każdemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #588  
Stary 11-04-2019, 13:04
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba mieć pomysł a później odpowiednie wyposażenie jak na przykład regały które dostaniecie tutaj https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Przejrzyj i sam się przekonasz że warto kupować ich produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #589  
Stary 17-04-2019, 17:30
antosia32 antosia32 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 14
Domyślnie

Jeżeli będzie to jakaś działalność związana z hotelarstwem, noclegami, to mogą przydać się na pewno hotelowe produkty typu ręczniki, szlafroki, ręczniki czy pościel hotelowa . Na naszym rynku jest tego sporo, jednak najwięcej jest w sieci u producentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #590  
Stary 17-04-2019, 19:16
Kemadas's Avatar
Kemadas Kemadas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo interesujące porady! Dzięki wielkie, przyda mi się to.
__________________
Człowiek został stworzony przez miłość, dlatego ona tak bardzo go pociąga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.