kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 29-04-2015, 08:21
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ja sobie zażyczyłam bieżnię, bo chciałam schudnąć i w sumie razem z mężem kupiliśmy taką http://www.omega-fitness.pl/bieznie-cat-177.html . No i do tego oczywiście dieta, same ćwiczenia to za mało na szybkie efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 01-05-2015, 12:10
marysiak12 marysiak12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj. Wiadomo, że najlepiej połączyć aktywność fizyczną ze zdrową, zbilansowaną dietą. Na zrzucenie tkanki tłuszczowej najlepsze są ćwiczenia cardionp. orbitrek. Jeśli nie masz w domu orbitreka, możesz zacząć chodzić na basen czy jeździć na rowerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 05-05-2015, 20:45
paticia paticia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja na diecie nie będę bo nie chce za bardzo chudnąć. Mi wystarcza jak jest (no może chciałabym 2kg w dół). Pół roku temu zaczełam intensywnie ćwiczyć na siłce pod okiem trenera i schudłam ale brzydko. Nie miałam zarysowanej pupy, taka płaska się czułam. Rzuciłam w kąt ten trening i teraz robię coś sama i widzę efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 05-05-2015, 21:19
Tulipanik12 Tulipanik12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jedno i drugie trzeba połączyć , nie ma diety bez ćwiczeń i na odwrót . Tylko odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny dają efekty życzę wytrwałości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 12-05-2015, 16:26
anneczka anneczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Największe efekcie będą przy tym oraz przy tym. Czyli zdrowa dieta i zdrowy ruch może właśnie przynieść największe korzyści i najwięcej dobrego. Przecież to oczywista sprawa, że im więcej się narzuci sobie rygor to wtedy można liczyć na największe wyniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 06-07-2015, 10:18
Miminka Miminka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Według mnie jedno i drugie. To idealne połączenie, aby być zdrowym i mieć ładną sylwetkę. Szczególnie w pewnym wieku, ciało traci jędrność i warto wtedy ćwiczyć, aby nie wyglądać jak flak U mnie z tymi ćwiczeniami ciężko, choć po jeździe na rowerze zaginął mój cellulit
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 27-07-2015, 10:26
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Oczywiście, że jedno i drugie. Ja jeszcze bym dołożyła do tego hydrokolonoterapię, czyli zabieg oczyszczenia jelit za pomocą wody ze wszelkich złogów. Ja byłam tutaj: http://www.colonmed.pl/gabinety/gliwice/ i od razu zobaczyłam, że mój brzuch jest bardziej płaski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 05-08-2015, 18:57
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Dieta i ruch powinny iść w parze. Ja od jakiegoś czasu biegam i powoli wprowadzam dietę. Myślałam o wizycie u dietetyka z http://www.prometabolic.pl/ Przydałby mi się zbilansowany jadłospis bogaty w witaminy i minerały. Chcę też zaczać chodzić na siłownie. Kiedyś katowałam się dietami ale moje ciało nie wyglądało po nich dobrze dlatego powinno się ćwiczyć i zdrowo odżywiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 01-10-2015, 07:18
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Tak naprawdę to bardzo indywidualna sprawa, faktem jest ze samą dietą można uzyskac bardziej atrakcyjna sylwetke ale jeśli chcemy by była jędrna dobrze jest nie unikac ćwiczen fizycznych. Ja nawet gdy nie mam czasu na siłownie, ćwicze conajmniej pól godziny dziennie w domu, chociazby dla dobrego samopoczucia, zapoatrzyłam się w troche sprzętu ze strony https://www.omega-fitness.pl/ i śmigam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 12-10-2015, 12:23
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Oczywiście, że jedno i drugie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.