kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-12-2015, 11:33
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Własna firma - jaka reklama?

W jaką reklamę warto zainwestować tak na początek?
Wiadomo, że kasy nie ma zbyt wiele, więc tym bardziej...
Myślałam o stworzeniu serwisu internetowego i reklamie w mediach społecznościowych. Nawet znalazłam tutaj: http://d2m.pl/o-firmie.html kogoś, kto mógłby się tym zająć.
Myślicie, że takie rozwiązanie będzie najlepsze i trafi do większej liczby potencjalnych klientów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-12-2015, 14:55
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

My skorzystaliśmy z projektowania loga w Katowicach w Fooz.pl i była to z całą pewnością świetna decyzja. Dobra identyfikacja wizualna firmy to dziś podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-12-2015, 09:45
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

A co sądzicie o odziezy reklamowej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-12-2015, 12:50
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Co do odzieży, to też jest ona ważna. Jeśli mamy pracowników warto w końcu żeby nosili w pracy odzież służbową, bo dzięki temu będzie wiadomo dla klientów, kto jest kim. Ja taką zamawiałam w hurtowni odzieży reklamowej http://www.openwear.pl
dzięki czemu nie musiałam wiele płacić.
To moim zdaniem lepsze wyjście niż pozwolić przychodzić pracownikom we własnym stroju.
A jeśli mowa o odzieży reklamowej, która miałaby być gratisem, to będzie to lepsze na dalszym etapie rozwoju firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-12-2015, 16:04
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Mam firmę, która co prawda do dużych nie nalezy, ale jeszcze niedawno przynosiła mi dość duże zyski i byłam zadowolona z jej funkcjonowania. Od jakiegoś czasu zyski stale maleją i nie wiem czy to jest spowodowane. Jakość produktów pozostała bez zmian, wprowadziłam promocje, ale to i tak nie pomaga. Rozważam zorganizowanie eventu, na który zaprosiłabym mieszkańców, bo firma jest lokalna. Nie wiem ile mam przeznaczyć na to pieniędzy. Zastanawiam się, czy 10 tyś mi wystarczy. Myślę także o kupnie takiego namiotu http://www.clevair.pl/pl/component/v...oty?Itemid=102 i nie wiem, czy mam kupić jeden, czy może kilka. Na namiotach byłoby duże logo mojej firmy. Jedzeniem byłyby produkty mojej firmy. Nie wiem też jakie atrakcje zapewnić. Macie jakieś pomysły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-12-2015, 22:03
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Reklamuj się przede wszystkim w sieci tam pozyskasz najwięcej klientów. Po za reklamą warto też zainwestować w inne rozwiązania bo sama reklama to nie wszystko.
Teraz wiele osób inwestuje w roziązania IT. Jeżeli szukałabyś kogoś od IT to polecam http://it.netrix.com.pl/ są bardzo profesjonalni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-12-2015, 12:09
bejbina bejbina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 1
Domyślnie reklama

Reklama w internecie jest teraz najczęstszą formą reklamy, wybieraną przez firmy. Ja polecam reklama tychy mooka.pl i pozycjonowanie. inne sposoby na razie już chyba się "przejadły" :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-12-2015, 15:15
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Trzeba pamiętać o tym, że najlepiej działa reklama w internecie. Warto poczytać o marketingu internetowym na Max Magu. Świetny wywiad ze Sławkiem Chojnackim, które opowiada o tym jak to naprawdę działa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-12-2015, 09:31
bejbin bejbin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 1
Domyślnie

Podstawa to dobre logo. Chyba najważniejszy element, który ma nam się kojarzyć z firmą i wzbudzać miłe odczucia. Następnie dobrze zorganizowana kampania reklamowa na fb, może pozycjonowanie, tylko to już jest dłuższy proces. Mogę polecić mooka reklama tychy zajmują się tym, ogólnie pomagają firmom zaistniec na rynku itp. Można zajrzeć i dopytać. :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-01-2016, 16:46
johnnowak Mężczyzna johnnowak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 1
Domyślnie

Dużo zależy od branży, bo wbrew pozorom nie wszystkie branże skutecznie pozyskują klientów w sieci. A zatem co będziesz robić?
Zakładając jednak, że chcesz walczyć w sieci to pojawia się drugie pytanie, jak wygląda Twoja strona?
Nie każda strona będzie skutecznie zatrzymywać klientów. Co w praktyce oznacza, że kasa na adwordsy może pójść do śmietnika.
Ro nie jest takie proste -opowiedz więcej o biznesie:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.