kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 15-11-2019, 14:01
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Moim zdaniem zdaniem wybierzecie się do salonu na zabiegi kosmetyczne to warto spróbować samodzielnie odmłodzić i ujędrnić skórę. Bardzo fajnie działają kosmetyki Arkana https://sklep.arkana.pl/b2b_pl/zabie...ladzajacy.html . Dzięki nim można w domowych warunkach przeprowadzić zabiegi odmładzające, które sprawią, że poczujecie się lepiej i będziecie lepiej wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-11-2019, 19:50
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

Jak najbardziej mogę polecić Ci masaż leczniczy. Jakiś czas temu byłem z koleżanką w http://www.pracownia-piekna.pl/masaze-lecznicze/ i efekty było widać od razu. Dodatkowo bardzo fajna forma relaksu.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 20-11-2019, 22:52
hermiona81 hermiona81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 26
Domyślnie

Osobiście bardzo lubię zabieg kwasem hialuronowym na zmarszczki Dotychczas tylko raz byłam na takim czymś, ale efekt mnie satysfakcjonuje. Kwas miałam wstrzykiwany w okolice oczu i ust, bo właśnie tam miałam drobne zmarszczki, które dodawały mi lat. Teraz są wygładzone, a skóra w tych miejscach niesamowicie miękka i nawilżona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-11-2019, 16:50
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jakie kto ma problemy z cerą. Zabiegów dostępnych na rynku jest całe mnóstwo i zdecydowanie warto bliżej im się przyjrzeć. Poczytajcie na przykład o zabiegach wykonywanych z pomocą osocza bogatopłytkowego i fibryny: https://drkopycinska.krakow.pl/zabie...tkowe-fibryna/. Dają świetne efekty, między innymi na blizny czy zmarszczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-12-2019, 10:25
ptysia ptysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 21
Domyślnie

wszystko zależy jakie efekty chcesz osiągnąć odmłodzenie, poprawa kolorytu skóry, pozbycie się blizn.. ? idź do Demeter na Białostockiej w Warszawie i tam ci już dobiorą odpowiednie zabiegi. A ceny też mają normalne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 06-12-2019, 09:36
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie zabiegi estetyczne

Mnie ostatnio coraz mocniej zastanawia tzw. wampirzy lifting, czyli osocze bogatopłytkowe...
Nie wiem czy to już jest ten czas kiedy bardziej zwracam uwagę na wygląd, zmarszczki,wiek czy co, ale tak jak wczesniej w ogóle mnie takie rzeczy nie interesowały to teraz czytam coraz cześciej.
Na stronie dermokliniki np https://www.dermoklinika.pl/zabiegi/...bogatoplytkowe - tu.
Nie wiem czy się zdecyduję, ale myślę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 29-12-2019, 22:48
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

fala akustyczna na pewno na zwłókniały cellulit w klinice dermed w Krakowie jest rewelacyjna Wiem, bo sama miałam i robiłam, nawet mojemu zwłókniałemu cellulitowi nie pomogły treningi czy dieta, dopiero własnie fala akustyczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 31-12-2019, 12:19
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Mi na odmłodzenie skóry bardzo pomógł zabieg laserem Emerge. Super się sparwdził ten zabieg. Skóra twarzy wygląda młodziej , promienna i wygładzona. Bardzo dobry zabieg i polecam. Ja wykonywałam go w Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 24-04-2020, 10:49
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Cały czas dużą popularnością cieszy się lifting twarzy. Oczywiście nie operacja chirurgiczna tylko różne mniej inwazyjne metody liftingu twarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-07-2020, 12:03
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ostatnimi czasy zainteresowałam się takim zabiegiem, jak peeling laserowy. Podobno ma on mieć wiele zalet i można wykonać go w różnych gabinetach. U mnie w okolicy polecany jest https://proclinic.pl/ . Ogólnie mówiąc peeling laserowy ma na celu przywrócić skórze jędrność, jednolity kolor i pierwotne piękno skóry. Jednak należy wziąć pod uwagę różnego rodzaju przeciwwskazania, o których każdy klient jest informowany przed skorzystaniem z zabiegu. Efekty po takich zabiegach są bardzo szybo widoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.