kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-12-2018, 12:41
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Zakup części to ciężki temat. Przede wszystkim trzeba się zastanowić czy chcecie części oryginalne czy zamienniki. Jeśli to drugie to warto postawić na części sprawdzonych producentów. Duży wybór części do samochodów wszystkich marek znajdziecie w hurtowni Motonet. U nich można kupić części w bardzo dobrych cenach. Ponadto zakupy zrobione do godz 13.30 wysyłane sa jeszcze tego samego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-12-2018, 11:17
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Drogie są części do waszych samochodów? Jak o niego dbacie? Trzeba kontrolować na bieżąco stan waszych samochodów. Wtedy unikniemy większych napraw. Tu https://frosttruckserwis.pl/ można znaleźć dobrych mechaników. Pomogą nam w naprawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 10-01-2019, 17:40
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Części do samochodów to jedno, inną sprawą są natomiast nieprzewidziane awarie na drodze. Uszkodziłam oponę i potrzebowałam pomocy z dojazdem pod wskazany adres. W sieci natrafiłam na wulkanizacja siemianowice śląskie . Pan szybko i sprawnie usunął awarię na drodze, dzięki czemu mogłam kontynuować podróż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-02-2019, 16:32
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak szukasz dobrych ofert odnośnie części samochodowych to z pewnością powinieneś zainteresować sie strona jaką jest https://superparts.pl znajdziesz tutaj naprawdę bardzo dużo ciekawych częsci online w bardzo atrakcyjnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-02-2019, 11:55
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

A jeżeli chodzi o automatyczne skrzynie biegów, to też coś możecie polecić? Byłabym wam bardzo wdzięczna na sprawdzonego mechanika albo serwis, najlepiej na terenie Warszawy. Sama znalazłam namiar na Auto Józefów - może ktoś z was korzystał już z usług tej firmy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-02-2019, 09:33
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Sonda lambda jest dość delikatnym czujnikiem więc dobrze by było kupić oryginalną część, bo wtedy będziemy mieli pewność że zadziała prawidłowo. Na temat oryginalnych części można poczytać tutaj http://iparts.cba.pl/oryginal-czy-za...arto-pamietac/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-03-2019, 20:24
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Dobrze mieć tak nawet w razie czego namiar na dobry sklep motoryzacyjny internetowy, na przykład https://superparts.pl/ . Tam wybór to części już taki konkretny jest i ważne, że na przesyłkę nie trzeba długo czekać. Nigdy nie wiadomo co i kiedy może się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 19-03-2019, 18:26
parda parda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Hej wam, zastanawiam się nad wymianą akumulatora w moim samochodzie. Ostatnio mam jakoś problemy z odpalaniem i czuję, że nowy akumulator jak najbardziej się przyda. Wiecie może gdzie dostanę Akumulatory samochodowe do Diesla? Będę bardzo wdzięczny za polecenie sklepu z takimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-03-2019, 20:39
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Skoro frapuje Ciebie ten wątek to jak najszybciej przeczytaj ten tekst. Mam nadzieję, iż odnajdziesz w tym miejscu najaktualniejsze informacje. Gorąco zachęcam - Lider-auto .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-03-2019, 22:21
Tradycja61's Avatar
Tradycja61 Tradycja61 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Bardzo przydatny wątek. Nie jest to moja branża, dlatego informacje tutaj są dla mnie na wagę złota.
__________________
Mam taką teorię, że z wiekiem tracimy zdolność do bycia szczęśliwym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.