kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 05-07-2020, 22:56
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

na pewno w późniejszych latach warto kupić klocki plus plus, maluchy je uwielbiaja bo rozwijają kreatywność i do tego ucza cierpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 06-07-2020, 09:31
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Wyprawka dla malucha jest bardzo ważna dlatego też tak bardzo zależy nam na dobrej jakości takich ubrankach. Sama zastanawiam się nad tym jakie ubranka dziecięce są najważniejsze. Bo z tego co się wstępnie orientowałam to takich ubrań jest bardzo dużo do wyboru i sama już zwątpiłam co kupować a czego nie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 06-07-2020, 14:53
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Cokolwiek byśmy nie powiedzieli, to jednak etapy rozwojowe dziecka niemal zawsze są takie same, ale musimy pamiętać, że nasz maluch może je szybciej przechodzić, albo wolniej. I na to musimy się przygotować. Tak samo w wyprawce jednego maluszka będą na przykład większe body i mleko modyfikowane, a u innego mniejsze i tego mleka nie będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 06-07-2020, 16:56
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Oj, no dziecko wielu rzeczy potrzebuje, dlatego ja nie będę się skupiała na tym, co oczywiste, a powiem o czymś, co może Was zaskoczyć. Małe dzieci mogą mieć problem z czymś takim jak zapalenie napletka u dziecka i wtedy nie trzeba panikować, a wiedzieć, co robić. Okazuje się, że popularny Octenisept jest po prostu świetny na takie problemy, ale i na inne, które dotykają dzieci, ale i mamy w połogu. Warto go mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 12-07-2020, 10:21
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Rozłóżcie sobie to w czasie, koniecznie. Wyprawka dla dziecka potrafi być bardzo kosztowna, ja przy drugim dziecku już dużo więcej wiedziałam i lepiej na tym wyszłam. Zresztą też trochę rzeczy po pierwszym dziecku mi zostało. Szukajcie dużo w sieci. Sklep https://www.51015kids.eu/ dobrze się sprawdzi jeżeli chodzi o ubranka dziecięce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 21-07-2020, 19:03
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jest to jakiś pomysł chociaż ja kupiłam wszystko w jeden dzień, miałam gotową listę i większość rzeczy kupiłam online. Nawet wózek bo zamówiłam go bezpośrednio od x-landera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 22-07-2020, 12:22
gosinski gosinski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 6
Domyślnie

Najlepiej jest czytać różne blogi z poradami odnośnie kompletowania wyprawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 24-07-2020, 09:25
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Lista jest tu baaardzo długa Ja rozłożyłam sobie zakupy na kilka miesięcy i nie było tak źle. Znalazłam też sklep internetowy https://haribi.pl Tu z kolei można liczyć na spory wybór zabawek dla najmłodszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 17-08-2020, 12:37
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

W takim razie warto, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez nasz ulubiony sklep internetowy, czyli Miziu https://miziu.pl/collections/body-niemowlece bo co do nich jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o przygotowanie oferty, zakres cenowy i oczywiście jakość wykonania, żeby być w pełnej gotowości na wszystkie możliwości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 17-08-2020, 13:59
Marcelaa Marcelaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 44
Domyślnie

A co z kocykiem dla malucha ?Macie jakis pomysł gdzie kupić czy raczej zamówicie pierwszy lepszy ? Ja zastanawiam się czy tutaj w Galerii Bukowskiego nie kupić takie uszytego ręcznie, bo bardzo mi się spodobały. Na pewno jakosciowo będą dobrze wykończone, dlatego zwróciłam uwage na takie właśnie koce. Co o nich myślicie ? Jakie wy kupujecie kocyki dla swoich maluchów ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.