kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-05-2023, 22:03
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie Smart Kid Belt

Wiem, ze wielu po prostu uważa, ze tylko fotelik. Ale Smart Kid Belt też jest całkiem niezłym rozwiązaniem. Tak mi się wydaje. A jakie Wy macie zdanie? Czy alternatywa w takiej postaci ma sens? Oczywiście dla starszego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-05-2023, 18:36
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Podoba mi się, że smart kid belt jest regulowany i pasuje do różnych rozmiarów dzieci. To oznacza, że można go używać przez dłuższy czas, gdy dziecko rośnie, co jest naprawdę praktyczne i oszczędza pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-05-2023, 21:34
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Łatwo przepinać go z auta do auta nie tylko ze względu na wagę i wymiar ale łatwość wpinania. Z takim montażem poradzi sobie każdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-05-2023, 10:08
Melania7's Avatar
Melania7 Melania7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 127
Domyślnie

Ja naprawdę lubię auta BMW. One są naprawdę wspaniałe. Tak to ja już widzę.
_____________________________________
Statystyka do pracy magisterskiej i licencjackiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-05-2023, 22:12
WeraLe WeraLe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 16
Domyślnie

Smart Kid Belt jest ciekawym pomysłem na przewóz, na zabezpieczenie dziecka. Sprytnie to rozwiązali projektanci. Widać, że zupełnie inaczej podeszli do tematu niż wszyscy. Dlatego jest tak innowacyjne to rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-06-2023, 10:19
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Najważniejsze, że działa tak, jak powinno. Bo o to w tym chodzi. A że ułatwia przy okazji inne sprawy, jest bardziej mobilny, to po prostu zaleta rozwiązania. Po prostu inne podejście samego projektanta do problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-06-2023, 17:57
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja też nie mam nic przeciwko tym pasom, to świetna alternatywa dla tradycyjnych fotelików, zwłaszcza dla starszych dzieci. Natomiast czytałam ostatnio ten artykuł https://www.wirtualnemedia.pl/centru...ego-producenta. Ewidentnie widać, ze konkurencja obawia się dużej popularności pasów i próbuje wyeliminować je z rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-06-2023, 20:31
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Artykuły, które można znaleźć w sieci jasno przedstawiają, że ta innowacja os samego początku nie była akceptowana przez konkurencję. Oby to się zmieniło, bo SKB jest dobrym rozwiązaniem na wakacyjne wojaże busem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-06-2023, 18:54
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

A ja uważam, że fotelik, to fotelik... Co jak co, ale on zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka i zapewni też komfort, wysokie bezpieczeństwo. Zobaczcie chociażby na specyfikę modelu MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/avi...or=BlackMax.03 bo mnie się wydaje, że ten fotelik spełnia wszelkie cechy idealnego produktu. Także jak szukacie konkretne foteliki dla dzieci, to warto na niego zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-06-2023, 21:47
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Bambi89 każdy ma prawo do własnego wyboru. Alternatywa do fotelika jaką jest SKB posiada homologację europejską, atesty jak i wiele niezależnych testów, które potwierdzają jego dobrą funkcjonalność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.