kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-05-2019, 19:12
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Każde uzależnienie trzeba leczyć i to bez względu na to jakie. Bardzo dobrym ośrodkiem leczenia uzależnień jest Medox http://medox.org.pl/ Tam leczą wszystkie rodzaje uzależnień i to bardzo skutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-06-2019, 18:49
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Zakłady bukmacherskie są teraz popularne. Tym bardziej że wydarzeń sportowych jest mnóstwo i są wyceniane w internecie. Najważniejsze, żeby wiedzieć, jaki bukmacher ma najlepsze opcje. Też tutaj https://zakladysportowe.pl/podatek-od-gier-hazardowych/ można się zapoznać z tym, jak zacząć obstawiać. Nie jest to nic trudnego. A jak ktoś się interesuje sportem to będzie to fajna rozrywka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-07-2019, 09:15
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Hazard, jak każdy nałóg, pojawia się niezauważalnie. I może być przyczyną wielu problemów w życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego jeśli pojawia nam się w głowie myśl, że mamy problem - najlepiej skonsultować się ze specjalistami i poddać się terapii w profesjonalnym ośrodku. Wiem, że tu https://klinikakuznia.pl/ można uzyskać taką pomoc i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-08-2019, 13:39
melly melly is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 37
Domyślnie

Czy znasz kogoś, kto może być uzależniony od hazardu? Jeśli tak to koniecznie zaprowadź go tam, gdzie ktoś udzieli tej osobie pomocy. Ośrodek terapii uzależnień kraków jest taką placówką, słyszałam naprawdę wiele dobrych słów o nich. Leczenie alkoholizmu kraków to przykładowo jedna z ich ofert, zajmują się też właśnie uzależnieniami od hazardu. Myślę, że najlepiej samemu się zapoznać z ich stroną: http://terapiawzaciszu.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-09-2019, 12:13
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Każde uzależnienie się tak zaczyna, mój mąż miał taki sam problem, ale na szczęście dało się go namówić na leczenie. I po paru tygodniach w ośrodku Tratwa w Wiśle udało mu się z tego wyjsć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 03-10-2019, 09:43
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

W wielu rodzinach zdarza się problem z hazardem. Z nim, to jak z narkotykami - lepiej nie zaczynać, ale nie każdy o tym wie i zdaje sobie sprawę z tego, że to naprawdę wciąga. Wiele osób ląduje potem w ośrodku Wiosenna , w którym na szczęście lekarze wiedzą, jak wyciągnąć człowieka ze szponów nałogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-10-2019, 10:17
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

W każdej rodzinie może się przytrafić osoba, która ma dość słabą wolę i łatwo ulega różnym pokusom. Bardzo często zaczyna się niewinnie od osiedlowych automatów,aż w końcu będzie mu brakowało większej adrenaliny i pójdzie na większą skalę. Dlatego dopóki można to lepiej działać. W takim przypadku może wystarczyć kilka spotkań ze specjalistą choćby w ośrodku terapii uzależnień Nefo. W naszym przypadku to wystarczyło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 08-10-2019, 13:46
nolz nolz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

no zdecydowanie tak według mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 10-10-2019, 09:34
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

mam znajomego który jest nałogowym hazardzistą. Masakra, przewala całą wypłatę i zastawia telefony w lombardach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-03-2021, 17:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Mój mąż był hazardzista, z trudem udało mi się go wyciągnąć z tego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.