kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-02-2016, 20:22
irenka21 irenka21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja robię sobie babski wypad do SPA z przyjaciółkami nad morze do Primavery. Bardzo fajne miejsce, gdzie mają duży wybór zabiegów, masaży i zajęć specjalnie przygotowanych w tzw. pakietach. Już nie mogę się doczeka zajęć Tai Chi – cudowne techniki relaksacji, sztuki oddechu i automasażu - jak piszę w ofercie http://www.primaveraspa.pl/cennik-pa...et-nad-morzem/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-10-2016, 14:37
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja najlepiej odpoczywam na wsi u rodziców dobrze też robi mi wizyta w spa. Ostatnio wpadłam na Hotel Leda Spa Kołobrzeg i z chęcią wybrałabym się tam na kilka dni w listopadzie podładować baterie. Jednodniowe wyjście do spa to jednak nie to samo co np cały weekend totalnego luzu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 02-11-2016, 19:40
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

Najlepiej na łonie natury, po prostu spacer
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-11-2016, 08:44
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Mnie przeważnie dopada straszna chandra na jesieni. Jest to związane z brakiem słońca, ale także ze stresem w pracy. Nie tak dawno trafiłam na artykuł o tabletkach na uspokojenie bez recepty na toczytam.pl i zastanawiam sie czy nie wykorzystać kilku pomysłów. Na pewno przyda się od czasu do czasu wypicie naparu z melisy czy dziurawca, warto tez wspomóc się magnezem i witaminami z grupy B.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 07-11-2016, 10:01
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A może wybierzecie się do specjalistycznej kliniki na zabiegi, dzięki którym poczujecie się lepiej? Mogę polecić Wam Holistic Clinic z Krakowa http://holisticclinic-krakow.pl/. Wykonują tam najróżniejsze zabiegi z zakresu medycyny holistycznej i jestem pewna, że każda z Was znajdzie tam coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-11-2016, 11:54
Patrysia Patrysia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 39
Domyślnie

Jeśli chcesz w spokoju odpocząć to polecam Apartament Krynica http://www.apartamentkrynica.com.pl/, znajdujący się w samym centrum miasta. Dzięki dogodnej lokalizacji można korzystać bez problemu z miejscowych atrakcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-11-2016, 10:25
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Ja najlepiej od stresu odpoczywam w lesie. Na szczęście mam blisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-11-2016, 08:37
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Mój maz zawsze zeby sie zrelaksowac id odpozcac gra sobie na konsoli, czasami wybieram mu sama gry nawet a czasami kupujemy wspólnie na konsoleigry.pl sa strzelanki są wyścigowe sa tez zręznościowe co komu bardziej dpowiada. mysle ze to ws umie fajny relax
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-11-2016, 08:39
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Kolejnym fajnym sposobem by odpocząc jest zytanie książek, tutaj powiem szczerze ze ja wybieram tą frmę relaxu, u mnie w domu siedze sobie w saloni ei czytam ksiażki, zazwyczaj kupuje na inbook.pl zazwyczaj tam jest duży wybór i korzystne cney.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-11-2016, 12:19
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Ja zazwyczaj staram się odstresować według własnych upodobań, np przez czytanie książki albo oglądanie filmów. Spacer też jest rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.