kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-09-2018, 21:29
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Dobry fotograf na ślub

Kazdy na weselu chce mieć dobrego fotografa by później zdjęcia ślicznie wyglądały i by było co wspominać. Jak tylko podczas poszukiwań takiego fotografa znaleźć. Widziałam kilka opcji i tutaj inre - fotografia ślubna trójmiasto znalazłam ciekawą ofertę. Czym kierować się przy wyborze fotografa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-09-2018, 20:36
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

Wcale nie tak łatwo o dobrego fotografa. To trudny zawód i wymaga on wielu lat treningu!

---
bloczki betonowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-09-2018, 15:18
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Dobry fotograf na ślub to podstawa! Ja miałam naprawdę świetnego fotografa. Zrobił tak piękne zdjęcia, które wszystkim się podobały, że musiałam zamówić dodatkowe odbitki zdjęć dla bliskich, przyjaciół i rodziny. To pamiątka na długie lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-10-2018, 12:20
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

O tak, zgadzam się, że dobry fotograf to podstawa. Ja długo szukałam fotografa na ślub bo to wyjątkowa okazja więc i zdjęcia muszą być wyjątkowe. Zdecydowałam się na współpracę z Panią Justyną ze studia Sorkowska Fotografia. Jej portfolio możecie zobaczyć na stronie studia. Robi piękne zdjęcia i doskonale uwieczniła najważniejsza dla nas chwilę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-10-2018, 19:39
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jaki? Macie namiary?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-10-2018, 19:47
OlaD. OlaD. is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jak już znajdziecie fotografa, dobrze jest uzgodnić, jak te zdjęcia chcecie otrzymać. Ja wybrała foto album i jestem bardzo zadowolona, to jest wspaniała pamiątka.
__________________
koszule męskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-11-2018, 09:48
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A kogo moglibyście polecić z Warszawy lub okolic? Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy fotograf na wesele z Warszawy? Ja sporo dobrego słyszałam o Kozińskim, rzeczywiście portfolio na jego stronie zrobiło na mnie duże wrażenie. Czy ktoś z Was miał okazję z nim współpracować? I jak oceniacie całość współpracy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-11-2018, 11:38
Milionerka's Avatar
Milionerka Milionerka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki za polecenie dobrego fotografa. Jeśli ktoś z Was brał już ślub to zostawcie namiar na swoich fotografów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-11-2018, 11:43
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Nam marzy się sesja ślubna w Warszawie. W tym mieście się poznaliśmy i chcemy tutaj zrobić wyjątkową sesję. Zrobienie zdjęć zlecimy chyba Panu Kamilowi Kozińskiemu. Widziałam, ze robi przepiękne zdjęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-11-2018, 15:31
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

A znacie może firmę http://www.miloscwobrazie.pl Jest to fotograf ze śląska i robił zdjęcia ślubne moim przyjaciołom. Wyszło bardzo fajnie, a najbardziej to już mi się ich sesja ślubna podobała. Zobaczcie sobie jego portfolio
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.