kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #681  
Stary 31-07-2019, 17:15
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Chyba najlepiej byłoby zacząć od znalezienia miejsca na siedzibę i nawiązać współpracę z rócnymi dostawcami. Na przykład takie grzałki mikanitowe ma swietna firma Sinkoplex.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #682  
Stary 01-08-2019, 10:13
karolina.sz87 karolina.sz87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli chcesz sprzedawać biżuterię w necie możesz zacząć od utworzenia swojej strony lub wprowadzenia swoich produktów na allegro. Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #683  
Stary 01-08-2019, 11:35
poldianov Mężczyzna poldianov is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Prowadzonym przeze mnie biznesem jest gabinet logopedyczny. Naturalnie więc najpierw musiałem urządzić wnętrze tego gabinetu, a więc wyposażyć je w meble, które znalazłem na stronie https://www.interiomobili.pl/meble-do-gabinetu w dedykowanej do tego ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #684  
Stary 01-08-2019, 12:35
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Jeżeli chodzi o firmowe konto to polecam to co sama mam czyli Idea Bank. Z kont dla spółek w porządku jest Idealna Firma, ale zerknij sobie, bo może wpadnie Ci w oko jakieś inne konto. Sprawdzałem w jakim banku założyć konto Poczytaj i sam zadecyduj które Tobie odpowiada najbardziej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #685  
Stary 01-08-2019, 21:21
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 082
Domyślnie

Jaki byście zaproponowali program magazynowy? Szukam czegoś porządnie rozbudowanego. Znajomi polecili mi System WMS Pro Qguar https://www.quantum-software.com/ind...system-wms-pro zajmujący się między innymi logistyką magazynowania. Dzięki niemu można zredukować koszty logistyczne, podnieść wydajność pracy, uporządkować i zoptymalizować procesy magazynowe, jak i monitorować pracę magazynu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #686  
Stary 02-08-2019, 07:12
Terry56 Mężczyzna Terry56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 11
Domyślnie

Na początek własnej działalności, jak i dla małych firm warto zacząć od dobrego programu. https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/ znakomicie nada się do obsługi księgowej, prowadzenia KPiR i ryczałtu. Dodatkowo można oczywiście wygenerować i wysłać pliki JPK oraz deklaracje (PIT-5, VAT-7, VAT-UE). Czy też poprowadzić ewidencję środków trwałych i pojazdów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #687  
Stary 04-08-2019, 16:33
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeśli interesuje cię prowadzenie biznesu w Niemczech możesz zgłosić sie do https://sprzedawajwniemczech.pl/ Firma ta oferuje doradztwo i pomoc w sprzedaży na rynku Niemieckim. Pomogą ci wszystko ogarnąć. Z tego co wiem firma cieszy się dużym zaufaniem klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #688  
Stary 05-08-2019, 10:00
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Zastanawiamy się nad założeniem nowej działalności, wcześniej chciałabym zdobyć jak najwięcej informacji na ten temat. Czytałam niedawno artykuł o partnerze biznesowym http://trivo.pl/wspolpraca-biznesowa...a-biznesowego/ czy taka pomoc nie wpływanie negatywnie na firmę? Założyliśmy sobie jakiś profil działania i zastanawia się jaki kompromis ustalić, żeby każdy był zadowolony? Czy takie działanie ma waszym zdaniem sens?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #689  
Stary 06-08-2019, 09:38
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Bardzo ważne jest to, by prowadząc biznes, szukać sposobów na oszczędności. Jak można tego dokonać? Wejdź w link i przeczytaj o sposobach na obniżenie kosztów usług w bankach, centrach handlowych, urzędach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #690  
Stary 06-08-2019, 22:37
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

W zależności od biznesu możesz również starać się o dofinansowanie z UE, a nuż otryzmasz 20k na zakup odpowiedniego sprzetu do rozwinięcia własneg przedsiębiorstwa. Ja właściwie założyłam swój biznes w wynajętym mieszkaniu i podpisanie papierów zajęło mi może 30minut z czekaniem w kolejce. Oczywiście najważniejsza była reklama i auto, aby dojeżdzać do potencjalnych klientów, bo łatwiej rozmawia się twarza w twarz. Auto wzięłam jako leasing dla firm w Toyota Bank
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.