kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 12-07-2017, 12:58
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

A po co Ci fryzjer lub stylista ? Lepiej bądź swoją własną stylistką. Ja tak robię. Kupuję idealnie dobrany odcień włosów doczepianych na stronie http://cameron-hair.pl i wyglądam świetnie. Zawsze koleżanki mnie chwalą i podziwiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-07-2017, 13:15
Papugai Papugai is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 6
Domyślnie

Od dłuższego czasu chodzę do jednego fryzjera-stylisty Edwarda z ursynowskiego salonu Gnatyshyn. Ma duże doświadczenie w tym co robi i co ważne zawsze potrafi dobrać fryzurę do kształtu mojej twarzy. Lubię częste zmiany jeśli chodzi o włosy, a on za nimi nadąża i dużo rzeczy sam proponuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 17-07-2017, 14:44
9budowlanka 9budowlanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

definitywnie stylista, on zawsze Ci doradzi i też na pewno lepiej zna się na włosach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-08-2017, 12:53
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Dobry fryzjer powinien jednocześnie być stylistą. To wszystko łączy się ze sobą dlatego trzeba wybrać odpowiedni salon. Zachęcam do wizyty na stronie http://andrzeja25.pl/, to bardzo dobry salon z Katowic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-08-2017, 12:04
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

jesli juz mialabym sie decydowac to stylista choc ja nie do konca ufam innym w kwestii moich wlosow ostatnio jednak zastanawialam sie nad zmiana koloru i mama polecala mi loreal Koloryzacja podobno wychodzi bardzo naturalnie i nie niszczy wlosow wiec powaznie sie zastanawiam. czytalam sporo o tym na https://www.salonexpert.pl/trend/kol...a-blond-resist i musze przyznac, ze sa przekonujacy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-11-2017, 22:17
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Według mnie lepiej postawić na profesjonalnego fryzjera. Jest taki dobry fryzjer wrocław do którego chodze głównie na podcinanie końcówek i farbowanie ale za każdym razem robią to profesjonalnie i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-11-2017, 13:39
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Według mnie to najlepiej dwa w jednym. Dobry fryzjer powinien być też stylistą. Nie cierpię fryzjerów, którzy nie maja pomysłu, nie potrafią nic doradzić, a jak już się im wytłumaczy, jakiego efektu oczekuję, to i tak tną tak samo jak wszystkich innych, bo boją się zrobić coś nieszablonowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-11-2017, 15:27
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

W dzisiejszych czasach te pojęcia się już trochę zacierają. Ja chodzę do salonu Gnatyshyn w Warszawie na Ursynowie i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Takich fryzjerów można polecić każdemu. Mają ogromną wiedzę i doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-11-2017, 12:55
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Tak naprawdę to wiele fryzur można zrobić samemu. Wystarczy mieć do tego niezbędne akcesoria, na przykład termoloki do włosów czy prostownicę i można dzięki nim zrobić piękne uczesania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-12-2017, 08:45
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Dla mnie każdy fryzjer powinien być stylistą. Przecież taka osoba tworzy coś na naszej głowie, musi się na tym znać i być na bieżąco z trendami. Jeśli poszukujecie takich fryzjerów to zachęcam do wizyty w warszawskich salonach Gnatyshyn. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.