kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 01-03-2017, 19:00
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Mi ostatnio koleżanka wspomniała o Międzynarodowym Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl/. To szkoła policealna więc by się tam dostać nie trzeba mieć nawet matury. Teraz trwa rekrutacja zimowa na roczny wydział charakteryzacji i wizażu, zajęcia rozpoczną się od kwietnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-03-2017, 11:28
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A może warto pomyśleć o wyższej uczelni i podjąć studia. Jeżeli macie w domu ucznia szkoły średniej i widzicie że bardzo dobrze się uczy, ma sprecyzowane zainteresowania i ambicje. To warto w niego inwestować. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Pewnie nie wiecie o takiej fundacji http://theswanfoundation.pl/
Sama dopiero co się dowiedziałam od profesora córki. Nie jest co prawda łatwo się dostać pod ich skrzydła. Ale córka ma za sobą starty w olimpiadzie biologicznej, a też i w konkursie kuratorskim z języka angielskiego. A to jeden z wymogów fundacji. Mam nadzieję, że się uda. Że przejdzie pomyślnie rozmowę. Dzięki tej fundacji będzie mogła powiększać swoją wiedzę na dodatkowych zajęciach, kursach. A i rodzice mogą się starać o pomoc finansową. To duża szansa dla szczególnie uzdolnionej młodzieży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-04-2017, 21:39
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na studiowanie w Łodzi w mieście gdzie mieszkam. wybrałam kierunek zarządzanie jest to rozwijająca się nauka, wymagająca interdyscyplinarnego i nowoczesnego podejścia w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań mających na celu sprawne planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolę jednostek funkcjonujących na rynku. Po ukończeniu studiów mam szansę na podjęcie się pracy która będzie mnie satysfakcjonowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 08-08-2017, 14:25
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Jeśli interesuje was charakteryzacja i wizaż, to sądzę, że dobrym wyborem może być ten kierunek - http://www.dziewulscy.pl/wydzial-cha...zu-stylizacji/ . Myślę, że takie studium daje wiele możliwości związanych z wizażem i stylizacją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-08-2018, 17:40
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Jeżeli ktoś nie chce iść na dzienne studia po liceum bądź po prostu nie zdał matury to dużo lepsza opcją będzie wybór szkoły policealnej w której można dokształcić się w konkretnym kierunki i zdobyć kwalifikacje zawodowe. Ja uwielbiam naturę oraz kwiaty, dlatego zdecydowałam się na wybór kierunku Florysta w szkole Cosinus. Nauka trwała rok i po jej skończeniu przystąpiłam do egzaminu kwalifikacyjnego z OKE który bez problemów zdałam. Jest to bardzo fajna opcja dla osób które chcą się dokształcić i jednocześnie chodza do pracy ponieważ nauka jest w systemie zaocznym i co ważne również w pełni darmowa. Niedawno otworzyłam swoją kwiaciarnię i jestem naprawdę zadowolona, że zdecydowałam się na taki krok
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.