kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-07-2017, 14:23
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie nieruchomości
Lokalizacja: kraków   Rodzaj: koncert   

Posiadacie jakąś nieruchomość kamienicę czy dom w Krakowie, mam namiar na bardzo dobrego i konkretnego rzeczoznawcę , firma profesjonalna i indywidualnie podchodzi do kazdego klienta http://www.kalbarczyk-rzeczoznawcy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-12-2017, 00:14
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja nie mam żadnej nieruchomości w Krakowie, ale mam sporo nieruchomości w Warszawie i teraz chcę kupić także dom w w Sopocie, który znalazłam na tej stronie http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html , bo to świetna okazja cenowa. Na pewno będe go chciała wynając turystom w okresie letnim a później najprawdopodobniej studentom, bo im najszybciej można wynająć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-12-2017, 11:15
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Taka inwestycja w Krakowie to jest żyła złota, mieszkanie pod wynajem i co miesiąc wpływa jedna pensja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-12-2017, 15:39
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

A jakby ktoś z Was szukał nieruchomości na sprzedaż w Warszawie to Krymax ma bardzo ciekawe mieszkania na sprzedaż na Wawrze. Takie niewysokie nieruchomości, podzielone na segmenty, więc moim zdaniem jedna z najlepszych mieszkaniowych opcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-02-2018, 11:51
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

A powiedzcie mi czy w Waszych blokach ktoś zarządza nieruchomością? Chodzi mi o administrowanie wspólnotą mieszkaniową. U nas właśnie tocza się na ten temat rozmowy, zastanawiamy się nad zmianą zarządcy bo obecny nie wywiązuje się zbyt dobrze z powierzonych obowiązków. Rozważamy wynajęcie firmy http://pwlarix.com.pl/ . Czy ktoś z Was kojarzy ta firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-03-2018, 13:40
Bluesky5 Bluesky5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Tak, mam kilka nieruchomości Normalnie miałbym z tym mnóstwo roboty, ale dzięki https://www.nordhome.com.pl/ nie muszę się prawie niczym przejmować. Administrują nieruchomościami a także prowadzą obsługę techniczną, czyli na przykład zajmują się bieżącą konserwacją
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-03-2018, 21:27
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

ja mam dwa mieszkania w Warszawie sama mieszkam na Pomorzu ale to w niczym nie przeszkadza. zarządzaniem wynajmem zajmuje się w moim imieniu biuro Eugeniusza Jaworskiego przez co mam z głowy sprawy lokatorskie a dodatkowy dochód jest z takich mieszkanek i to nie mały. łapcie kontakt do niego bo jestem pewna że się przyda 603 195 624
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-03-2018, 15:51
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Inwestowanie w nieruchomości to fajna sprawa jednak trzeba wiedzieć w co warto inwestować, a w co nie.Przy kupowaniu nieruchomości czasem warto jest skorzystać z biura nieruchomości. Ja na pewno polecam to http://nieruchomosci123.pl/ z Rzeszowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-04-2018, 11:15
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Zgadzam się, inwestowanie w nieruchomości bardzo się opłaca. My teraz postanowiliśmy z mężem kupić nieruchomość nad morzem, aby zaczęła na siebie zarabiać. Kupiliśmy apartament Lubicz w Rowach i udało nam się go dostać za dobrą cenę i w świetnej lokalizacji. Teraz trzeba je wykończyć i można zacząć wynajmować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2018, 23:38
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Inwestycja w nieruchomości to świetny pomysł, szczególnie że teraz jest duże zapotrzebowanie na mieszkania pod wynajem. Ja z pomocą biura nieruchomości ABC Dom, które znalazło dla mnie bardzo korzystną ofertę, kupiłam mieszkanie w samym sercu Krakowa, które jest bardzo atrakcyjne dla wynajmujących.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.