kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-07-2019, 08:28
martynka765123 martynka765123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 7
Domyślnie dieta pudełkowa

Cytat:
Napisał MarikaMała
Przy diecie pudełkowej, nie dość, że oszczędzamy czas, to sami nie musimy się przejmować liczeniem kalorii, bo wszystko jest zrobione pod nas. Ja zamawiam od jakiegoś czasu Wygodną Dietę i nie wyobrażam sobie teraz, że miałabym to wszystko ogarniać sama...


Dokładnie!! Mi się urodziły dwa brzdące i jestem wykończona,nawet nie chce mi się myśleć, że miałabym jeszcze gotować ;oo Mąż mi znalazł wyszukiwarkę cateringów, wybrałam sobie i on też, i jedno z obowiązków domowych z głowyD jak ktoś potrzebuje to polecam tą dietly.pl Szybko i duży wybór z całej Polski)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-07-2019, 09:03
martynka765123 martynka765123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 7
Domyślnie dieta pudełkowa

Cytat:
Napisał muuzkowa
Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenie/caterin...y-healthy-food możecie u nich też wykupić dietę pudełkową. Firma działa w Łodzi i w Warszawie. Jak ktoś nie ma czasu gotować lub w ogóle nie ma głowy do liczenia kalorii itd to taka pudełkowa dieta jest najlepszym rozwiązaniem.



Dieta pudełkowa jest super, wszystko pod nos podane, zdrowe i smaczne!! Ja też korzystałam z Healthy Food i dwóch innych i bardzo smaczne, ogólnie próbuję sobie różnych ;dd wyszukuje na dietly.pl i nigdy się nie zawiodłam ;dd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-08-2019, 14:12
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Naprawdę wolicie zajadać się tym pudełkowym jedzeniem, niż poświęcić chwilę czasu na przygotowaniu posiłku samemu? To nic trudnego, a wiele zdrowsze. Ja jestem na diecie jabłkowej i nigdy nie pomyślałabym, aby iść na łatwiznę i zamawiać gotowe jedzenie. Wszystko robię według przepisów https://slim-express.pl/dieta-jablko...osciom-jablka/ i wiem co jem. A w dodatku jest bardzo smacznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-08-2019, 15:12
Karolcia2233 Karolcia2233 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

W porównaniu do innych "diet", które są w większości NIE zbilansowane albo bazują się dosłownie na kilku składnikach lub sugerują bardzo niską kaloryczność, catering dietetyczny jest o wiele lepszą, a co najważniejsze ZDROWSZĄ wersją, która zapewnia ZDROWE i zbilansowane posiłki i pozwala osiągnąć na prawdę dobre efekty oraz poprawić samopoczucie. jestem bardzo zadowolona z diety pudełkowej i polecam wszystkim! A jeżeli ktoś się zastanawia który catering wybrać,to z całym sercem polecam zajrzeć na cateromarket.pl - jest tam ogromny wybór firm cateringowych i diet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-08-2019, 11:06
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

jestem tego samego zdania, bardzo mi się podoba w diecie pudęlkowej róznorodność posiłków i składników - sama korzystam z "wygodnej diety", bo smakowo i cenowo bardzo mi pasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-08-2019, 10:19
kaskagrudzienkucinska kaskagrudzienkucinska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 9
Domyślnie

u mnie sprawdzil się catering wygodnadieta, smaczne zdrowe jedzenie, w przyzwoitej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-08-2019, 11:09
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

tego samego zdania jestem, cene to chyba mają najatrakcyjniejszą, przynajmniej u nas w Warszawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-09-2019, 09:06
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

A ja wam powiem tak: z wyborem diety pudełkowej, to wcale nie jest taka łatwa sprawa jak się wydaje. Obecnie na rynku jest wiele firm, konkurencja jest ogromna - a co za tym idzie, niektóre firmy idą na ilość a nie jakość. Tutaj https://www.cosmopolitan.pl/cosmo-bo...-zwrocic-uwage macie fajny artykuł na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej diety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-10-2019, 10:24
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał iza100
A ja wam powiem tak: z wyborem diety pudełkowej, to wcale nie jest taka łatwa sprawa jak się wydaje. Obecnie na rynku jest wiele firm, konkurencja jest ogromna - a co za tym idzie, niektóre firmy idą na ilość a nie jakość. Tutaj https://www.cosmopolitan.pl/cosmo-bo...-zwrocic-uwage macie fajny artykuł na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej diety
to da się zauważyć po jednym - dwóch dniach, dopiero w wygodnej diecie, miałam wszystko doprawione, nie porozwalane w pudelkach itp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-10-2019, 15:22
RobbiePL0 Mężczyzna RobbiePL0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 33
Domyślnie dieta dieta

dieta dieta i po diecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.