kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-11-2019, 17:14
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Spróbuj sobie kosmetyków Whiten z Novaclear. Znakomicie się sprawdzają na przebarwienia ( w tym słoneczne), wyrównują koloryt skóry. I co fajne, krem na dzień ma filtr SPF 50 więc bardzo dobrze chroni przed promieniami słonecznymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 17-11-2019, 10:06
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Zabieg usuwania przebarwień będzie w tej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto poważnie o nim pomyśleć. Takie zabiegi znajdziecie w ofercie Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/problem-zabieg...e-przebarwien/. Dają naprawdę dobre efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-12-2019, 14:56
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Spróbuj sobie kosmetyków Whiten z Novaclear. Znakomicie się sprawdzają na przebarwienia ( w tym słoneczne), wyrównują koloryt skóry. I co fajne, krem na dzień ma filtr SPF 50 więc bardzo dobrze chroni przed promieniami słonecznymi.

U mnie właśnie seria Whiten bardzo fajnie się sprawdziła Poleciła mi ją koleżanka na przebarwienia po słoneczne i efekty są zadowalające
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-02-2020, 12:32
murma murma is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 32
Domyślnie

Do ukrycia takich przebarwień wystarcza zwykle dobry podkład matujący
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-03-2020, 13:20
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Dobre kremy ma klapp cosmetics, używam do cery suchej i jestem mega zadowolona, przejrzyj ich ofertę bo mają spory wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-03-2020, 01:52
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Jeśli o to chodzi to bardzo fajnie redukuje przebarwienia skóry serum wybielające CLARIDERMIL od Isseimi https://isseimi.pl/produkty-isseimi/ Serum rozjaśnia, rozświetla i wyrównuje koloryt skóry a także opóźnia efekty starzenia. Ma w składzie witaminę C, peptydy oraz wyciąg z lukrecji czyli bardzo skuteczne rzeczy. Koniecznie sprawdźcie sobie to serum, u mnie fantastycznie się sprawdza, jestem z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-03-2020, 12:45
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

mi bardzo pomogły zabiegi wykonywane w salonie kosmetycznym chodzi mi o zabieg odmładzający, moja kosmetyczka do zbiegu używa sprzętu marki BiNatural nie pamiętam dokładanie nazwy sprzętu, jakaś taka japońska nazwa ,,Iyashi .. ?" coś takiego, podczas zabiegu odbudowywane są komórki dzięki czemu skóra staje się wygładzona, niedoskonałości znikają i jest widoczny efekt
odmłodzenia, spróbujcie
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-03-2020, 12:47
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

polecam serie whiten od novaclear, tez mialam ten problem po wakacjach i ekspozycji na sloncu, dodatkowo musisz wyposazyc sie w krem z spf 50+ i go stosowac zawsze jak wychodzisz na dwor.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-08-2020, 19:24
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał mineblue
polecam serie whiten od novaclear, tez mialam ten problem po wakacjach i ekspozycji na sloncu, dodatkowo musisz wyposazyc sie w krem z spf 50+ i go stosowac zawsze jak wychodzisz na dwor.

Też stosuję tą serię i widzę już efekty. Przy regularnym stosowaniu fajnie wyrównuje koloryt skóry, zapewnia jej optymalne nawilżenie i ochronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-03-2021, 12:55
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Może być to wynik nierównomiernego opalania albo użycia złych kosmetyków. Ja stosuje krople samoopalające z Tanexpert i je polecam dzięki temu naprawdę buzia wygląda naturalnie, opalenizna jest równomierna i wygląda pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.