kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-08-2019, 14:49
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Wiadomo, że wygląd swoich brwi można sobie spokojnie poprawić Najlepsza dla mnie metodą będzie tu makijaż permanentny i trwała stylizacja brwi. Myślałyście już może o tym? Ja skupiłam sie ostatnio na ofercie salonu BEAUTY and YOU. Od kilku koleżanek wiem że jest naprawdę profesjonalnie. Jeszcze się waham nad metodą makijażu, ale wiem że zrobię je w tym salonie. Ważne żeby umówić się do Pani Kasi. Nie wiem ile osób tam pracuje ale koleżanki były u niej i zachwalają. Tu będziecie mogły liczyć na profesjonalną pomoc kosmetyczną jeżeli chodzi o brwi, przedłużanie rzęs oraz właśnie makijaż permanentny. I jeszcze link do strony http://beautyandyou.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-10-2019, 11:10
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Jak Kraków to tylko pan Krzysztof Majerski. Fantastyczny specjalista, który ma wieloletnie doświadczenie w branży makijażu permanentnego Biotek. Sam jest też trenerem, prowadzi szkolenia z microbladingu. Byłam klientką i jestem zadowolona z efektu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-11-2019, 05:40
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

ja też mam idealne brwi ale to wcale nie zasługa tego, że potrafię się tak świetnie malować haha Mam makijaż trwały brwi zrobiony u Dominiki z salonu Jest Pięknie w Warszawie. U mnie jest to metoda włosowa. No i jak ? Wyszło świetnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-11-2019, 18:33
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Czy sądzicie,ze brwi moga poprawic wyglad oczu? Mam rzadkie wloski na brwiach i opadajaca powieke,zalezy mi na tym,aby cos zmienic,by oko bylo bardziej wyraziste. Co sądzicie o makijazu permanentnym http://centrumpolaszek.pl/zabiegi/ma...manentny-oczu/ ? Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-11-2019, 20:18
marks.alena's Avatar
marks.alena marks.alena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Czy wazelina na brwi na noc może jakoś zaszkodzić? Jak się nią zrobię to na dzień są zawsze takie mięciutkie, ale nie wiem czy na dłuższą metę jest to dobre?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-11-2019, 17:19
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wbijaj tutaj! http://www.maturzysci.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-11-2019, 20:43
Sansa94 Sansa94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja się poddałam, mam nieco bardziej krzaczaste brwi niż reszta, ale nie mam ochoty ich skubać godzinami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-12-2019, 05:07
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kiedyś namiętnie wręcz uzywałam pomad lub kredek a makijaż samych brwi pootrafił mi zająć nawet 10-15 min. ale jakiś czas temu zrobiłam sobie makijkaż trwały ( u Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie) i teraz nie mam już tego problemu. Wiadomo, że pomady czy jakiekolwiek żele się rozmazuja po kilku godzinach i nie zawsze da sie nad tym zapanować a tu nie musze się juz o to martwić. no i wyglądam nieskazitelnie o każdej porze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-02-2020, 11:37
murma murma is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 32
Domyślnie

Dobra kredka do brwi załatwia sprawę Szybko się można nauczyć jak to dobrze zrobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-02-2020, 12:19
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Świetną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki niemu bez nakładania kosmetyków możemy wyglądać pięknie Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny ust i brwi u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic. To był strzał w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.