kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-06-2015, 15:21
rita89 rita89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Czasami te huczne nie kończą się szczęśliwie, gdzie króluje przepych nie zawsze jest miłość i szczęście, jak to mówią, pycha kroczy przed porażką, niestety ja wiem coś o tym, a na tych kameralnych widać jak młodzi i wszyscy się starają, są sobie oddani mimo, że muszą się namęczyć i nie na wszystko sobie pozwolić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-07-2015, 19:08
Kinia96 Kinia96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Według mnie wszystko zależy od tego a jakimi pieniążkami dysponujecie. To wasz dzień i to Wy będziecie go wypominać. Myślę, że fajnie mieć huczne wesele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-07-2015, 14:00
karolkowa karolkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszkieterka
Jakie wesele waszym zdaniem ma więcej uroku?
Huczne i wielkie czy raczej bardziej kameralne?

Oczywiście że huczne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-07-2015, 14:05
karolkowa karolkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 14
Domyślnie

Tak , dokłądnie to chciałam napisać , ale zostałam tu uprzedzona w tym fakcie. Zgadzam się całkowićie i według mnie jest to jedyne chyba sensowne rozwiązanie w tej sprawie , więc mogę z ręką na sercu polecić ci dokładnie to samo. W stu procentach!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-07-2015, 13:45
izydora izydora is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wszystko zależy tutaj od państwa młodych, ale z doświadczenia wiem, że często wesela organizuje się dla rodziny, krewnych, przyjaciół, bo co ludzie powiedzą itp. wydaje się masę pieniędzy na sale, wystrój, atrakcje w stylu czekoladowe fontanny i jakoś zapomina się, że najważniejsi w tym wszystkim są państwo młodzi, a nie jak bardzo wystawny był obiad czy podarki dla gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-07-2015, 20:24
adela79 adela79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wesele ma się raz w życiu więc na pewno wybieram huczne. ja takie miałam i nie żałuje. wszystko wspomina się superowo i całe życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-07-2015, 14:53
Bogdanka Bogdanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja preferuje kameralne wesele, nie zależy mnie na nie wiadomo jakiej pompie. Wszystko jeszcze zależy od ilości rodziny, bo np. jeśli ktoś ma dużą rodzinę to ciężko będzie zorganizować mu małe, kameralne wesele. Wtedy siłą rzeczy robi się huczne weselisko.

Ostatnio edytowane przez Bogdanka : 08-07-2015 o 14:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-07-2015, 20:17
Bereniker Bereniker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Pewnie, że huczne. Przecież nie przeżyjesz tego kolejny raz. Raz się żyje. Nie żałujcie sobie na wesele. Pomyślcie sobie że więcej się to nie powtórzy . Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 10-07-2015, 21:42
mamba.czarna666@o2.pl mamba.czarna666@o2.pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 1
Domyślnie wesele

Gdybym miała cofnąć czas to wybrałabym wesele kameralne, masz tylko tych, których naprawdę kochasz, nie zadłużasz się na kilka lat. Niestety uległam namowom matki, która pochodzi w rodziny wielodzietnej, z którą jest bardzo zżyta. Nie wyobrażała sobie mojego wesela z niekompletną rodziną, sama zadeklarowała, że część wesela zrekompensuje, a teraz mi wypomina, że ma długi. Gdybym wiedziała, że tak będzie, to nigdy bym nie wybrała wesela typu "zastaw się, a postaw się".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-07-2015, 17:51
Kamaleon28 Kamaleon28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie wesele

Heja to zależy od WAS czy chcecie mieć ciche wesele, czy zaprosić dużą liczbę ludzi, nikt WAM tego nie zabroni także zrobicie jak chcecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.