kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 30-01-2015, 12:37
OneFranklin96 OneFranklin96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Dobrze wszystko to połączyć w jedną całość i wtedy się zabierać po prostu od razu do ćwiczeń razem z dobrym odżywaniem. Warto po prostu udać się do jakiegoś dietetyka, który nam bardzo dobrze doradzi odnośnie naszej sylwetki co należy zmienić w naszym jadłospisie. Bo niestety trening to nie wszystko i również trzeba pamiętać, że dieta to jest 70% sukcesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-02-2015, 10:22
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

A Ty od jak dawna ćwiczysz? Widziałam, że ludzie polecali też strony mówiące jak ćwiczyć i co jeść. Ten blog http://greenlife.com.pl/dieta-dla-biegacza wygląda na rozsądny. Widać, że osoba, która się tym zajmuje wie co pisać i robi to regularnie, co zachęca do odwiedzin. Ja jeszcze się nie przełamałam, ale może na wiosnę ruszę z jakimś joggingiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 22-02-2015, 21:58
jolka jolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 15
Domyślnie

Nie da się schudnąć stosując samą dietę, trzeba równolegle i regularnie ćwiczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 24-02-2015, 12:10
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Dieta to sposób żywienia, więc ja polecam po prostu zdrowo jeść. Ruch est konieczny - przynajmniej raz w tygodniu idź na jakieś zajęcia ruchowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 24-02-2015, 14:05
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

I to i to. A jak już zabierzesz się za treningi dodaj do swojej diety suplementy - wzmocnią twój organizm. Polecam lekturę tego newsa - http://supplements-center.com/pl/blo...a-silowni.html
Wiele wyjaśnia na temat supli na początku swojej drogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 25-02-2015, 13:01
wlitejj wlitejj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Tak zajęcia ruchowe są bardzo ważne. Jest to szczególnie ważne i istotne w przypadku prac biurowych gdzie trzeba o to dbać bardzo mocno. Zdecydowanie najlepiej iść no nie wiem na jakiś basen nawet tak 2 razy w tygodniu popływać, świetnie taka aktywność modeluję sylwetkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 05-03-2015, 09:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ogólnie i to i to jest bardzo ważne. Moja siostra miała problemy z nadwagą, ale poradziła sobie z tym w bardzo skuteczny sposób. Na początek oczywiście zdrowa żywność. Dodatkowo przed wyjściem do pracy jeździła sobie na rowerku stacjonarnym, a wieczorem chodziła biegać. Efekty przyszły bardzo szybko i teraz jest już z niej bardzo szczupła osoba Ona taki rowerek zamawiała ze strony http://www.omega-fitness.pl/ , na której znajdziecie więcej sprzętu treningowego, bo przecież nie każdy musi jeździć na rowerze. Są tam i wioślarze bieżnie itd., a więc wszystko to co chcemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 09-03-2015, 15:36
Annafot Annafot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dieta jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie maja czasu na ruch i naprawdę to bardzo pomaga. Na własnym przykładzie wiem, że dzięki diecie idzie utrzymać linie i nie trzeba się ruszać. Moja dietetyczka urozmaicała mi codzienną dietę rożnymi posiłkami. Twierdziła, że to buduje u mnie: poczucie dam rady nie poddam się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-03-2015, 13:16
gruszkana5 gruszkana5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Hmm temat jest zawsze aktualny ale tutaj bardzo dobrze by było tak optymalnie dziewczyny to warto uprawiać jakiś sport regularnie i jeszcze dodatkowo po prostu stosować jakąś sobie dobrą dietę : ) bardzo jest to ważne bo bez tego nie będzie akurat tak bardzo okej i tutaj marne mogą być efekty bo dieta jest uzupełnieniem treningu i właśnie na odwrót : D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 26-03-2015, 18:46
cattwomen cattwomen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

No trzeba być elastyczną kobietką i już w kuchni zacząć trening przez jakieś takie no wiecie zdrowe jedzenie : ) według mnie po treningu obojętnie czy to są jakieś ćwiczenia na siłowni czy też jakiś fitness to po prostu trzeba się rozwijać na każdy sposób i zjeść jakiegoś banana, który ma bardzo dużo dobrych węglowodwanów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.