kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-11-2020, 09:55
tomkow Mężczyzna tomkow is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 31
Domyślnie Czyszczenie maszyny

Dzień dobry,

Jakie mają Państwo opinie na temat remnot maszyn przemysłowych? Czy jest to godna polecenia firma?

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-11-2020, 18:09
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Niestety, ale ja Ci za dużo w tym temacie nie powiem. Dodać mogę jedynie, że tak naprawdę każdy ma prawo do własnej decyzji i że to, co robimy, jest po prostu maksymalnie związane z naszymi potrzebami. Mi są na przykład potrzebne maszyny budowlane i też nie wiem, gdzie mam tego szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-12-2020, 16:04
Witkowa Witkowa is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli chodzi o czyszczenie urządzeń i maszyn przemysłowych, to z tego, co wiem, zajmuje się tym na przykład firma https://makowskimis.eu/. Posiada ona profesjonalny sprzęt, dzięki któremu świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy Firma jest z Torunia, ale działa na terenie całej Polski, a także w wielu miejscach Europy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-12-2020, 09:36
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Słyszałem o tym ale u nas jak dotąd na razie tylko naprawialiśmy usterki dzięki temu https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ serwisowi pneumatyki i hydrauliki siłowej, jeśli chodzi o naprawę takich urządzeń są niezawodni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-12-2020, 14:55
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

U mnie tematyka maszyn przemysłowych też nie jest mocno rozbudowana, ale wiem z pewnych źródeł, że części takie jak paski zębate możemy kupić w Technical. To bezpośredni sprzedawca, a co za tym idzie, ceny będą znacznie niższe, niż mogliśmy wcześniej przypuszczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-05-2021, 09:49
pmcglynn's Avatar
pmcglynn pmcglynn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Racibórz
Posty: 1
Domyślnie

Stale używane maszyny w zakładach przemysłowych czy budowlanych wymagają nieustannej kontroli oraz utrzymania w czystości. W przeciwnej sytuacji może dojść nie tylko do spadku wydajności ich działania, ale również do uszkodzenia. Regularne czyszczenie maszyn powinno być więc przeprowadzane w każdym przedsiębiorstwie, które chce uchronić się przed nieprzewidzianymi kosztami napraw.
_____________
dosciski szybkomocujące
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-05-2021, 12:54
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

W tego typu maszynach trzeba pilnować poziomu oleju, oraz stanu wszystkich części, bo jak jedno się popsuje, to zaraz może pójść coś kolejnego, a to zazwyczaj nie są tanie sprawy. Jeżeli potrzebujecie części, lub innego wyposażenia, to polecam wam sklep internetowy https://www.dojczfar.pl/ , mają wszystko, co jest potrzebne do maszyn rolniczych i budowlanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.