kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-05-2015, 23:16
BestAlbertha77 BestAlbertha77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie Karafka kryształowa dla przyjaciółki

Witam Was Kochane cieplutko i serdecznie, piszę tego posta do Was, bo potrzebuję porady innych użytkowniczek. Ostatnio moja przyjaciółka wyświadczyła mi bardzo dużą przysługę. W trakcie mojego wyjazdu służbowego opiekowała się moim mieszkaniem, podlewała kwiatki, dbała o mój mały zwierzyniec. Jestem jej niesamowicie wdzięczna, bo to był dość niespodziewany wyjazd, a ona bez niczego pospieszyła mi z pomocą. Chce jej kupić prezent. Czy uważacie, że karafka kryształowa nadaje się dla 30-latki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2015, 13:49
MRGRAHAM1595 MRGRAHAM1595 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Domyślnie

Pomysł w sumie całkiem niezły, ale moim zdaniem nie dla tak młodej osoby. No chyba, że kupisz taką ładną, ale jednocześnie klasyczną np. do wina, bo to pije prawie każda kobieta .
Jak nie sama, czy z partnerem do obiadu czy kolacji, to z koleżankami na piątkowej "kawce" .
Ja przynajmniej tak bym zrobiła Ale Ty znasz koleżankę i wiesz jaka jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2015, 18:01
nathanael2823 nathanael2823 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

To owszem, zależy od wielu czynników czy taki prezent się spodoba, ale myślę, ze jako taka miła ozdoba taka karafka będzie stanowić miłe zaskoczenie. Dowód wdzięczności za taką pomoc jest bardzo dobrym pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2015, 18:08
ALAINA1952 ALAINA1952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

No właśnie, taka karafka kryształowa to dla jakiejś cioci się bardziej nadaje, czy babci, a nawet dla szefa wielkiej korporacji:-) Żartuję oczywiście:-) słuchaj, jeśli twoja koleżanka lubi jakieś tam alkohole, to zawsze możesz jej sprawić taki praktyczny prezent, który jej się przyda:-) pytanie tylko, czy jej się faktycznie przyda taka karafka? Nie wiem, nie znam jej sama musisz to ocenić;_)

Ostatnio edytowane przez ALAINA1952 : 20-05-2015 o 12:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-05-2015, 11:31
Interdanica1384 Interdanica1384 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Według mnie taka karafka nie nadaje się dla tak młodej osoby. Taki prezent nadaje się dla bardziej dojrzałej osoby. Zastanów się nad kupnem czegoś nowoczesnego np. doniczki, lampki, która podkreślałaby wystrój wnętrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-05-2015, 22:24
jolka jolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 15
Domyślnie

nadaje się jak najbardziej, ja bym się sama z takiego prezentu ucieszyła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-10-2015, 12:26
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A może skorzystać z propozycji http://tzch.pl/ Jest sporo propozycji od ładnych ubrań, po zegarki. Mnie się bardzo podobają zegarki z tych małych z ładnymi bransoletkami. Towar jest sprowadzany z USA i Azji, ale płacimy w złotówkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-10-2015, 19:30
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja bym kupiła coś bardziej uniwersalnego niż karafka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-03-2022, 20:30
dorthy.carroll's Avatar
dorthy.carroll dorthy.carroll is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Katowice
Posty: 1
Domyślnie

Uważam, że karafka to super pomysł na prezent. Warto jednak, zdecydować się na taką, która rzeczywiście jej posłuży. Zastanów się co koleżanka lubi najbardziej pić - może to wino, a może jakieś dobre whisky? Wtedy najlepiej uda się dobrać dla niej odpowiedni dekanter
__________________
karafka do dekantacji wina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-02-2023, 12:44
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Na pewno takie sprawy są bardzo ważne, ale czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jaki prezent dla konesera whisky warto wybrać? Uważam, ze takie rzeczy są na pewno dostępne w sklepie https://zamowprezent.pl/hobby/prezen...onesera-whisky i właśnie dlatego ja również się na nich skupiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.