kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-07-2019, 08:36
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

I się da i się nie da. To zależy od skóry. Ale na pewno warto pielęgnować ją w czasie ciąży, bo wtedy rozstępy nie będą tak głębokie i szybciej się zabliźnią. Na https://polski-blog-medyczny.pl/ jest artykuł o rozstępach, warto przeczytać bo to kolejn a wiedza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-08-2019, 17:08
rose1982 rose1982 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 15
Domyślnie

Rozstępy to sprawa nie tylko wagi w ciąży ale również uwarunkowań genetycznych. Wiadomo, jeżeli nie będziesz nic robiła, by pomóc swojej skórze, to prawdopodobieństwo pękania skóry będzie większa. Polecam jeszcze przed ciążą stosować kosmetyki nawilżające i uelastyczniające skórę, aby dobrze ją przygotować do rosnącego brzuszka. Seria HB proponuje kosmetyki dla przyszłych mam. Polecam Żel do masażu dla mamy, który nie tylko sprawi, że skóra będzie bardziej elastyczna ale również zapewni zasłużony relaks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 14-08-2019, 20:03
Martyna84 Martyna84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Niby się da, są jakieś tam metody na uelastycznienie skóry, ale to i tak kwestia indywidualnych właściwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-09-2019, 08:58
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Pewnie, że się da. Ale po pierwsze trzeba wybrać dobre kosmetyki, a po drugie trzeba ich używać regularnie. Na stronie https://www.mustela.pl/content/Krem-przeciw-rozstepom możecie sobie poczytać o świetnym kremie marki Mustela, który, jeśli będziecie stosowały go systematycznie, na pewno pomoże się Wam ustrzec przed rozstępami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 07-09-2019, 12:03
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Na odchudzanie najlepszym rozwiązaniem są biegi oraz jazda na rowerze. Obecnie preferuję jazdę rowerem i od razu mówię że pogoda nie przeszkadza jeśli dobrze się przygotujesz. Podstawa to trening, tutaj: https://osmelhores-suplementos.com.br/ znajdziecie wiele przydatnych informacji dla fintessiarzy Polecam osobiście bardzo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-12-2019, 14:13
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Zapobiec się raczej nie da Ale da się je laserowo usunąć, i o tym więcej poczytacie na stronie https://neonia.com.pl/problem-zabieg...nie-rozstepow/. Warto zdecydować się na zabiegi w Neonii w Krakowie, gdzie wykonywane są one przez wykwalifikowanych specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-12-2019, 20:42
Ajsa Ajsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ponoć się da, smarując jakimiś olejkami i suplementami, ale wiadomo jak to jest z takimi specyfikami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 31-12-2019, 18:31
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Miałam bardzo głębokie rozstępy , już tyle rzeczy stosowałam ale nic nie pomogło. Kolezanka w pracy poradziła mi abym zrobiła zabieg laserem frakcyjnym i bardzo się dobrze sprawdził. Mam już dużo mniejsze roztępy i ciało jest bardziej ujędrnione. Mogę polecić klinikę do której chodze na zabiegi Salonie Kosmetyki Laserowej dr Agnieszki Koczynarz w Rzeszowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-01-2020, 20:03
johnson.emmitt's Avatar
johnson.emmitt johnson.emmitt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

A czy są jakieś zabiegi by usunąć rozstępy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 31-01-2020, 14:30
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Na rozstępy i blizny najlepiej sprawdzą się zabiegi laserem. Wiem to po sobie - bo zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wykonywał je bardzo umiejętnie pan Bartosz. Polecam - nic tak nie zadziała na ten problem jak właśnie laser.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.