kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-11-2018, 10:12
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie Wybór szkoły jazdy - Poznań

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ planuję rozpocząć jeszcze w tym roku kurs na wymarzone prawo jazdy. Stąd moje pytanie na jaką szkołę warto postawić, gdzie będę mogła liczyć na duże wsparcie instruktorów oraz rozsądną cenę? Pozdrawia i z góry dziękuję za Wasze porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-11-2018, 13:00
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Sprawdź jakiś ranking szkół jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-11-2018, 06:21
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Jeśli zależy Ci na dobrym kursie, dzięki któremu nie tylko zdasz egzamin, ale naprawdę nauczysz się poruszać po drogach, to mogę Ci polecić ośrodek szkolenia kierowców OSK Master. Biuro i sala wykładowa znajdują się na ul. Raszyńskiej 48 w Poznaniu, natomiast plac manewrowy na ul. Promienistej 25. Pamiętaj, aby przed kursem udać się do lekarza, zrobić zdjęcia oraz wyrobić sobie PKK
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-11-2018, 12:13
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ja myślę, że warto również abyś sprawdziła szkołę OSK Pegaz do której uczęszczałam na kurs i zdecydowanie jestem zadowolona ponieważ egzaminy oba zdałam bez większych problemów. Do tego cały przebieg kursu naprawdę na plus przede wszystkim ze względu na rozmieszczenie w czasie godzin oraz duże wsparcie nawet przy moich błędach od instruktora Łukasza także o Nich akurat wypowiem się tylko w samych superlatywach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-11-2018, 17:10
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

I ja tutaj również pozytywnie wypowiem się o OSK Pegaz który moim zdaniem ale jak widzę nie tylko. Jest jedną z najlepszych opcji jeżeli chodzi o nasze miasto. Świetni instruktorzy, niezły cennik i do tego starają się w pełni wyrobić z przygotowaniem kursanta przez te nie ma co ukrywać tylko 30 godzin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-11-2018, 08:08
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Żeby jeszcze instruktor dobry się trafił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-11-2018, 12:24
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Dokładnie! A ja miałam super instruktora w Motostart na Racławickiej, każdemu tą szkołę jazdy mogę polecić, naprawdę są w stanie każdego nauczyć jeździć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-11-2018, 12:06
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jak najbardziej instruktor to jak najbardziej wręcz podstawa ponieważ musi nie tylko dobrze uczyć, ale także cechować się miłym podejściem i spokojem nawet gdy robimy błędy. Akurat jazdy w OSK Pegaz miałam praktycznie z każdym żeby zobaczyć, czy rzeczywiście wszystko dokładnie ogarnęłam i tutaj nie mogę źle się wypowiedzieć o ani jednym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-12-2018, 16:00
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W pełni się z Wami zgadzam i dlatego sama już powoli się za to zabieram bo chciałabym od nowego roku pójść do szkoły jazdy, żeby w końcu mieć ten upragniony samochód i nie tracić czasu na dojazdy do szkoły oraz pracy autobusami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-12-2018, 13:25
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Dziękuję w takim razie za Wasze wszystkie wpisy. Widzę, że znacząco tutaj wygrywa OSK Pegaz w takim razie jeszcze trochę popytam znajomych i jak również opinie będą podobne to też na nich postawię ale o tym na pewno Was poinformuję, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.