kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-06-2019, 11:21
nadia_54 nadia_54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 13
Domyślnie

Ja nie kupiłabym wózka przez internet, mimo wszystko lepiej jest to obejrzeć stacjonarnie - nie każdy wózek dobrze się prowadzi. Niestety kupiliśmy wcześniej wózek wielofunkcyjny 3w1 i był strasznie nieporęczny i ciężki, nie powtórzyłabym tego błędu. Teraz korzystamy z takiej spacerówki https://lionelo.com/shop/julie/ i jest o niebo lepiej Wygodny, lekki i fajnie wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 27-06-2019, 23:57
misia01 misia01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 141
Domyślnie

Cytat:
Napisał nadia_54
Ja nie kupiłabym wózka przez internet, mimo wszystko lepiej jest to obejrzeć stacjonarnie - nie każdy wózek dobrze się prowadzi. Niestety kupiliśmy wcześniej wózek wielofunkcyjny 3w1 i był strasznie nieporęczny i ciężki, nie powtórzyłabym tego błędu. Teraz korzystamy z takiej spacerówki https://lionelo.com/shop/julie/ i jest o niebo lepiej Wygodny, lekki i fajnie wygląda

Chyba wszystkie wózki z tej firmy są mega spoko my używamy teraz ten model https://lionelo.com/shop/elia-oslo/, bardzo wygodny i świetnie wykonany, leciutki - polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-08-2019, 19:19
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Wózek wielofunkcyjny to fajna opcja. Sama zdecydowałam się na anexa, od samego początku mi się spodobał a po przetestowaniu wiedziałam, że to jest to!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-08-2019, 19:59
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka i jego komfort. Dlatego jak kupować takie rzeczy to tylko w sprawdoznych miejscach typu https://www.sklep-smile.pl . Tam możecie dostać bezpieczne foteliki, wózki, jak i inne artykuły dla dzieci, które są w pełni bezpieczne. I co również ważne to, to że mają tam zróżnicowane ceny.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 27-08-2019 o 09:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-08-2019, 15:37
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie również anex fajnie się sprawdza. Mam model e/type, solidny,z pakowną torbą i zwrotnymi kołami wózek fajnie sobie radzi i w mieście i na wsi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-08-2019, 10:04
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Ja sie chyba na e type zdecyduję, bo anex ma bardzo dobre opinie a wizualnie ten najbardziej mi podchodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-10-2019, 13:06
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
U mnie również anex fajnie się sprawdza. Mam model e/type, solidny,z pakowną torbą i zwrotnymi kołami wózek fajnie sobie radzi i w mieście i na wsi!

Tez mam anexa, model m/type Zwrotny, zgrabny i wygodny, z dobrą amortyzacją. Fajnie się też prezentuje a i cena przystępna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-10-2019, 21:50
KalinkaHQ Mężczyzna KalinkaHQ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

A mógłby mi ktokolwiek z Was wyjaśnić na czym polega wielofunkcyjność takiego właśnie biurka?
-----------------------------------------------------
https://www.jumbo-shop.pl/lazienka/h...-hydroizolacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-10-2019, 07:02
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

chciałaś powiedzieć wózka? hehe anex e type jest wielofunkcyjny to znaczy, że może być wózkiem z gondolą, może być spacerówką i można w niego wmontować fotelik samochodowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 09-11-2019, 14:25
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał ireczka
chciałaś powiedzieć wózka? hehe anex e type jest wielofunkcyjny to znaczy, że może być wózkiem z gondolą, może być spacerówką i można w niego wmontować fotelik samochodowy

Otóż to! I jak dla mnie taka opcja wózka jest bardzo wygodna sama mam akurat m/type ale też z opcją 3w1 i to był zdecydowanie dobry wybór!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.