kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 12-11-2018, 20:46
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

O skutki uboczne bym się nie martwiła bo występują one naprawdę sporadycznie, a gdyby nawet to są odwracalne. Nie słyszałam również, żeby szkodziły naszemu zdrowiu. Może tylko pomóc, szczególnie w walce z migreną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-11-2018, 20:15
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Chyba się skuszę na tą metodę leczenia skoro naprawdę pomaga. Jeśli tylko zniweluje to te okropne bóle to będę przeszczęśliwa. Mogłabyś podrzucić mi namiar na jakieś dobre i sprawdzone miejsce w którym wykonują tego typu zabiegi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-11-2018, 14:47
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chodzi o rezonans magnetyczny głowy to polecam Ci sie zapoznąc z centrum medycznym jakim jest http://centramedycznemedyceusz.pl/ Jest tutaj bardzo dobrej jakości sprzęt do rezonansu a po za tym bardzo wykwalifikowany personel który na pewno zwróci twoją uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-11-2018, 14:08
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Ja ze swojej strony mogę podrzucić Ci namiar na http://migrena-botulina.pl/kontakt/ . Świetny lekarz z wiedzą i doświadczeniem, który ma świetne podejście do każdego pacjenta. W sieci też cieszy się pozytywnymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć. Zerknij sobie na jego stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-11-2018, 11:47
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Ile czekałyście na to badanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-11-2018, 16:06
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Najgorszy jest ten ból głowy... nawet jak czekam czasami do lekarza to mi się odechciewa. Myślałam nad tym by brać czasem leki przeciwbólowe jak Gardan, chociaż wtedy gdy mam jakiś egzamin albo musze iść do pracy, bo jak z czymś taki funkcjonować...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-12-2018, 22:24
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

@kizomba ja robiłam rezonans w Wizji V we Wrześni to czekałam dosłownie dzień Prywatnie oczywiście, ale cena znośna, za podstawowe jest 370 zł. Generalnie mają placówki w kilku miastach, jak potrzebujesz to proszę - https://www.wizjav.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-12-2018, 12:07
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Jak boli Cię głowa, to dobrze że chcesz się wybrać do lekarza, jednak to on powie wam na 100% co wam jest.
Tak w czasie oczekiwań na wyniki badań, możesz wziąć Gardan, on uśmierzy dolegliwość, jednak z konkretnych badań absolutnie nie rezygnuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 14-01-2019, 19:16
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał mczay
Jeśli ból głowy występuje często dobrze byłoby zbadać jego przyczyny. Najlepiej udać się do neurologa, który upewniłby się, że nie ma on podłoża neurologicznego. Na terenie Warszawy dobrze jest zgłosić się do kliniki https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ (rejestracji można dokonać online lub telefonicznie).

Fakt, w tej klinice mają bardzo dobrych specjalistów którzy służą pomocą i dobrą radą. Przede wszystkim mają wiedzę i doświadczenie a to chyba najważniejsze. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że można się do nich zarejestrować przez Internet - jak dla mnie super sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-01-2019, 13:00
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Ile czekałyście na nfz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.