kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-05-2018, 12:02
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie tresura psów warszawa

Mam psa i chciałam go wytresować. Za namową przyjaciółki skorzystałam z: http://psiaszkola.net Jestem zachwycona z efektów, mają duże doświadczenie z psami - szkolą bezstresowo, polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-09-2018, 09:34
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem warto czasami oddawać psa na tresurę, zwłaszcza, kiedy jest naprawdę nieznośny. Nasz przeszedł takie szkolenie jeszcze wtedy, kiedy był szczeniakiem. Dzięki temu jest naprawdę grzeczny. W te wakacje nie mogliśmy go zabrać ze sobą na urlop, zostawiliśmy go w Pensjonacie "U Zoopsychologa" pod Warszawą, w którym bardzo go chwalono za zachowanie a sam pensjonat polecamy, bo warunki i opieka są tam na najwyższym poziomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-12-2018, 09:44
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Może jesteś w stanie wytresować psa samemu? Możesz w tym celu wykorzystać taką obroże https://importmania.pl/product-pol-6...tar-M1000.html , przydadzą Ci się jeszcze smakołyki, aaa i nie zapomnij o cierpliwości, takie duże psy mogą się nieco dłużej uczuć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-12-2018, 11:54
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Kosztowna jest taka tresura?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-03-2019, 12:04
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Takich treserów (trenerów?) jest w stolicy całkiem sporo - szkolenie psow warszawa to popularna usługa w tym mieście, sam miałem okazję korzystać i polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2021, 23:31
hills.karolann's Avatar
hills.karolann hills.karolann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Od niedawna jestem w posiadaniu psa ze schroniska. Jest to zwierzak po przejściach i już widzę, że czeka nas dużo ciężkiej pracy. Na początku zastanawiałam się nad takim szkoleniem psa u specjalistów, ale teraz rozważam też domową tresurę. Znalazłam nawet taki artykuł https://www.petmex.pl/domowa-tresura...-pamietac.html , który daje wiele wskazówek jak się za to zabrać. Co sądzicie? Czy jest tu ktoś kto sam wytresował psiaka w domu? Było ciężko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-03-2024, 19:29
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Szkolenie psów jest niezbędne dla każdego psiego towarzysza. Z pomocą profesjonalnego trenera psów można nauczyć szczeniaka podstaw posłuszeństwa i pomóc mu stać się dobrze wychowanym członkiem rodziny. szkolenie psów poznań oferuje doświadczonych i kompetentnych trenerów, którzy pomogą ci wydobyć z psa to, co najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.