kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-08-2021, 13:13
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie jaki materac

Chceny kupić nowy materac do sypialni i zastanawiamy się jaki wybrać i gdzie go kupić. Znajoma podpowiadała mi, że tutaj https://hilding.pl/ można wybrać coś świetnego. Wy gdzie kupiliście swoje materace ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-08-2021, 20:51
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Od siebie mogę polecić materac z sovea. Sama od nich zamawiałam i przyznam, że jest super Śpi się prze wygodnie, nic się nie odgniata, nie robią się żadne dziury.A materac jest uznanay jako oficjalny wyrób medyczny więc spełnia nawet te najwyższe wymagania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-09-2021, 16:10
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja zamawiałam przez internet firmy Sovea i śmiało mogę go polecić, ponieważ jest mega wygodny, dobrze dopasowuję się do ciała, nic się w nim nie odgniata i nie odgina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-09-2021, 20:00
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Od siebie mogę polecić materac z sovea. Sama od nich zamawiałam i przyznam, że jest super Śpi się prze wygodnie, nic się nie odgniata, nie robią się żadne dziury.A materac jest uznanay jako oficjalny wyrób medyczny więc spełnia nawet te najwyższe wymagania

Super! Ja jestem na etapie poszukiwania nowego, dobrego materaca dla siebie i męża Cena nie gra roli, wazna jest wygodna. Dużo dobrego słyszałam o sovea właśnie i chyba na nich się zdecyduję A jeszcze dipytam, dziewczyny, co z tą mozliwością testowania, korzystała któraś z Was, faktycznie jest na to aż 60 dni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-09-2021, 13:14
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Materace Comfortbe są warte polecenia i rekomendacji. Dla dorosłych, dla dzieci, na wymiar, do łóżek kontynentalnych, dla ludzi z różnymi schorzeniami kręgosłupa, polecam.
https://www.comfortbe.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-09-2021, 15:20
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

U mnie super sprawdzaq się materac termoelastyczny piankowy Sovea , śpi się wygodnie, dobrze podpiera ciało, jest oddychający,i dobry jakościowo będzie mi służył dobre kilka lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-09-2021, 11:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 058
Domyślnie

ja mogę polecić jeden ze sklepów tutaj https://citymeble.com/gdansk/top-materace,114,pl.html możecie tam znaleźć ogromny wybór materacy, myślę że będzie to dobry wybór aby skorzystać z ich oferty,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-09-2021, 10:49
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja śpię na piankowym termoelastycznym Sovea materac bardzo dobrej jakości, świetnie dopasowuje się do ciała mam nadzieję że będzie nam służył przez wiele lat. Rano budzę się bez bólu pleców. Wygodnie się śpi, ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-09-2021, 18:12
iwolf's Avatar
iwolf iwolf is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Sovea to dobra firma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-09-2021, 17:12
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

ja polecam stronę https://materacyk.pl/produkt/materac...ers-model-ml1/ kupiłam tam materac lateksowy doskonała cyrkulacja powietrza i sprężysty nie odkształca sie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.