kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-08-2019, 10:50
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Zależy sporo od tego ile dziecko ma lat. U mojej córci w przedszkolu królują piniaty, wypełnione różnymi słodkościami, małymi balonikami. Dzieci uwielbiają je rozbijać. Druga atrakcja której zabraknąć nie może to oczywiście tort, najlepiej jeszcze z ulubioną postacią. Na Torty Jak Marzenie można takie zamawiać, przygotują dokładnie taki jak się zamówi, można wybierać z gotowych wzorów bądź zamówić swój wymarzony. Smaków kilka do wyboru, moje dzieci bardzo lubią z gruszką na przykład. Torty są robione ze składników wysokiej jakości, czuć to w ich smaku. Można także zamówić inne słodkości czy lody przy okazji. Odbiory w Rudzie Śląskiej, można też zamówić z dostawą na terenie Katowic, Zabrza, Gliwic czy Chorzowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-08-2019, 12:41
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Myślę, że trzeba koniecznie pomyśleć o torcie urodziowym, słyszałam i też smakowałam wyrobów z http://piekarniaskalski.pl/ i z pewnością możesz u nich złożyć zamówienie, bo robią po prostu pyszne rzeczy. A tak to jeszcze prezenty i jakieś dekoracje by się przydały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-09-2019, 13:13
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Ja ostatnio organizowałam u siebie zabawę urodzinową dla dzieciaków, a że był to środek wakacji i straszne upały to temat był dość prosty. Wystarczył porządny basen i sporo lodów, dzieciaki były bardzo zadowolone. Przy okazji sama skosztowałam wiele nowych smaków lodów i najbardziej mnie urzekły lody cytrynowe, dokładnie te http://www.braciakoral.pl/horeca/lody-cytrynowe. Orzeźwiające i pyszne, polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-09-2019, 12:54
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Na pewno trzeba wymyśleć jakiś ciekawy sposób na organizację urodzin dziecka. Można wynająć salę, lub po prostu zorganizować w domu lub w ogrodzie taką imprezę. Koniecznie też musisz zerknąć na https://godanparty.pl/ by zaopatrzyć się w elementy dekoracyjne (balony, czapeczki czy talerzyki)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-09-2019, 18:41
nezej nezej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

najlepiej w sali zabaw je zorganizować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.