kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-10-2019, 08:20
standoo standoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-10-2019, 21:59
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Mi podoba się kolekcja Sem z DedeKids. Moja znajoma ma komplet tych mebli i są świetne. Sama nawet zastanawiam się nad zamówieniem ich bo i tak niedługo będę musiała kupić nowe meble dzieciakom do pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-10-2019, 16:13
Różka Różka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 25
Domyślnie

A może zajrzyj na stronę http://mebleidzieci.blogx.pl/ bo meble dla dzieci mają naprawdę w szerokiej ofercie. Ja akurat też od nich zamawiałam także sprawdzeni są. No chyba, że może jakieś inne chcecie to można nawet stolarza zapytać. To zależy tez ile miejsca macie w pokoju i czy chcecie od razu takie z biurkiem bo według mnie da najbardziej praktyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-10-2019, 17:22
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ja jestem zachwycona meblami z oferty Niziohome.pl Super jakość w rozsądnej cenie. A meble są w przepięknym stylu, dopracowane w każdym detalu - sprawdźcie sami, myślę że także wam się spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-11-2019, 10:03
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 654
Domyślnie

Piękne, eleganckie i oryginalne meble do pokoju małej księżniczki znajdziesz na https://www.bemondi.pl/blog/meble-dl...zniczka,8.html Ich dużą zaletą jest jakość wykonania, komfort użytkowania i funkcjonalność. My zdecydowaliśmy się na pojemną szafę z tej serii oraz piękną toaletkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-11-2019, 11:22
providenci.green's Avatar
providenci.green providenci.green is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wszystkie meble posiadam z IKEA.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-05-2021, 09:17
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jeżeli szukacie przede wszystkim ładnych i wygodnych łóżek dla swojego dziecka to możesz kupić w sklepie https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe. Jest naprawdę super wybór, w dobrej cenie tym bardziej że nie brakuje fajnych opcji np. piętrowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-05-2021, 11:55
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Do pokoju dziecka będzie pasował dywan w sowy w niebiesko-różowym kolorze. Będzie ładną ozdobą pokoju dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-05-2021, 11:59
Beja01 Beja01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 35
Domyślnie

Właśnie wczoraj poinformowała nas córka o tym, że chce też nowy dywanik i chętnie zerknę co oni mają fajnego, może uda się nam coś dopasować. Wczoraj wreszcie córka zdecydowała się na łózko i wybrała https://scandicsofa.pl/pl/p/Lozko-dz...-welurowe/2764 i jeśli mam być szczera to podoba sie nam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-06-2021, 17:58
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Pokój dziecka powinien być odpowiednio zaaranżowany w zależności od wieku naszej pociechy. Moja córcia ma prawie 3 latka i też jestem właśnie na etapie urządzania pokoiku dla niej. Oczywiście ulubiony kolor w tym wieku to różowy oczywiście. Teraz to jest tyle pięknych i takich aż "słodkich" rzeczy, że można taki pokoik urządzić naprawdę przepięknie i wyjątkowo. Z dbałością o wszelkie szczegóły. Nawet lampy wiszące dla dzieci jak oglądałam to są przeróżne. Bez problemu można dobrać do charakteru wnętrza i kolorystyki. Mimo super jakości to nawet nie są drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.