kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 03-01-2019, 17:26
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

W Warszawie w poradni FitMedica możesz wykonać badanie EKG serca jak i USG dopplerowskie - https://www.fitmedica.pl/usg-warszaw...er-naczyniowe/ W zasadzie to można u nich wykonać naprawdę kompleksową diagnostykę a następnie skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 25-02-2019, 09:22
MalwinaB MalwinaB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 40
Domyślnie

Miałam poważne problemy ze sercem. Znalazłam bardzo dobrego kardiologa w Centrum Diagnostyczno Medycznym Prima Med w Krakowie przy ul. Cieszyńska 16 Lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał, zalecił badania i widać , ze chce pacjentowi pomóc. Z usług tej kli-niki jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-02-2019, 22:39
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Mój brat akurat z racji uprawiania czynnego sportu często kontroluje serce. Nie tylko EKG czy USG, ale też rezonans magnetyczny. Musi robić takie badania co jakiś czas, ale na szczęście u nas we Wrześni w Wizji V RM robią w zasadzie od ręki więc nie burzy mu to grafiku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 12-03-2019, 11:59
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Jeśli chodzi o utrzymanie serca w zdrowiu to ja ostatnio słyszałam, że bardzo dobry jest do tego celu gorzki melon. Ktoś z was może stosuje takie suplementy? Jeśli tak to jak się one sprawdzają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 13-03-2019, 11:46
Dobae56 Dobae56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Wszystko na pewno wytłumaczy Tobie wcześniej lekarz.

__

implanty opole
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 17-03-2019, 13:49
zakorka zakorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 6
Domyślnie

myślę że rezonans by się sprawdził
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 03-04-2019, 08:17
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Ja teraz byłam skontrolować wszystko, tak samo mąż. Bo nam pobrałam na https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ bony promocyjne na badania i konsultacje. Regularnie staramy się chodzić badać a jak są takie akcje to nic tylko korzystać bo warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 26-04-2019, 00:03
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak masz do wykonania badanie serca to polecam Ci się udać do lekarza jakim jest kardiolog Lublin to spore miasto ale na pewno znajdziesz dobrego specjalistę który z pewnością wykona Ci profesjonalnie badanie serca EKG.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 22-07-2019, 15:05
Bastia's Avatar
Bastia Bastia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Piszę w temacie ponieważ moja córka urodziła się z wadą serca tj. Zespół hipoplazji lewego serca – HLHS. Czy ktoś z Was boryka się z taką samą wadą bądź podobną, a jest już dorosły? Na ten moment znalazłam klinikę w Krakowie https://kardiochirurgiadziecieca.cm-...go-serca-hlhs/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 24-07-2019, 19:32
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Ja EKG i echo serca miałam wykonywane przez panią doktor Barbarę Bogacką ze Szczecina http://kardiologszczecin.com.pl/ Oba badania odbyły się u niej w gabinecie na Garncarskiej. Może też wykonać EKG metodą Holtera, ale to już trzeba cała dobę na sobie to urządzenie. Każdy powinien o tych badaniach pamiętać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.