kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-04-2017, 07:22
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Myślę, że warto kupić mieszkanie od dewelopera.
Oczywiście najpierw warto przeczytać opinie o danej firmie.
Ja rozważam kupno mieszkania w Gdańsku z http://alfapark.pl/
Mają świetną ofertę i przystępne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-04-2017, 14:12
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanko

A ja kupiłam mieszkanko od dewelopera we Wrocławiu, mieszkam już blisko rok i nie żałowałam ani przez moment. "Promenady wrocławskie" - nie wiem, czy słyszałyście, ale z czystym sumieniem mogę polecić to osiedle. Z jednej strony mam bliziutko, bo trzy minuty do Rynku, z drugiej strony nieopodal jest deptak i Odra. Wokół tereny zielone, a jak chcę wsiąść na rower, to wypożyczam go z pobliskiej stacji rowerowej i śmigam na dwóch kółkach. Wierzcie lub nie, ale Wrocław to naprawdę fajne miejsce do życia, niesamowicie to miasto rozwinęło się w ostatnich latach. Pewnie wpłynął na to fakt, że Wrocek był Europejska Stolicą Kultury 2016, ale ja już wcześniej zakochałam się w tym mieście. Wyjechałam tam na studia i, jak widać, zostałam do tej pory . Wracając do tematu, to uważam że mieszkanie z rynku pierwotnego jest lepsze, bo możemy urządzić je po swojemu od A do Z. A jeśli człowiek kupuje mieszkanie od właściciela, to jest skazany na zaaranżowane przez niego wnętrze. Przy okazji osobom, które niedawno zainwestowały w mieszkanie i zamierzają je pomalować, polecam farby Dulux Kolory Świata. Cena przystępna, a efekt może być niesamowity. Możecie sprawdzić tutaj - https://www.dulux.pl/pl/produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 10-05-2017, 14:09
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

My też planujemy zakup mieszkania od dewelopera, nie jestem przekonana w ogóle do mieszkań z rynku wtórnego. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Wrocławia lub okolic to polecam Ci sprawdzić ofertę tego dewelopera http://www.temar.com.pl/. Znajomi kupili u nich mieszkanie w tamtym roku i chwalą sobie wysoki standard wykończenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-05-2017, 19:40
Anna Ronald Anna Ronald is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

Ja kupowałem we Wrocławiu od tej firmy Temar mieszkanie pod inwestycje.

Ostatnio edytowane przez Anna Ronald : 29-03-2021 o 15:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-05-2017, 15:24
sikop sikop is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 13
Domyślnie

najlepiej zakupić mieszkanie od dewelopera, wiemy że jest bezpiecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 02-06-2017, 07:00
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Od kilku lat w całej Polsce Deweloperzy stawiając coraz więcej nowych osiedli mieszkaniowych i jest w czym wybierać. Myślę, że warte uwagi są mieszkania Wrocław od dewelopera pcg na Maślicach, gdzie między innymi powstało jedno z osiedli, ale nie jedynie, bo we Wrocławiu jest teraz wiele nowo powstałych mieszkań deweloperskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 04-06-2017, 18:40
linea1's Avatar
linea1 Mężczyzna linea1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 34
Domyślnie

Hej. Jeśli ktoś jest z Rzeszowa lub okolic wpiszcie na necie : nieruchomości Rzeszów albo nowe mieszkania Rzeszów. Ja w ten sposób znalazłam super biuro i kupiliśmy niedawno z narzeczonym mieszkanie od dewelopera. Jesteśmy bardzo zadowoleni- polecam! Macie też ich stronę: www.super-nieruchomosci.com
__________________
Zbyt wielka pokora jest półpychą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-09-2017, 22:14
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

A co myślicie na temat zakupu domu od developera? Teraz coraz więcej jest takich ofert. Ja się zastanawiam nad domem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Pasieki http://pasieki-komorniki.pl/
To nowoczesne osiedle domów z garażami i ogrodem. Całość jest ogrodzona. Mi się bardzo podoba. Co myślicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-09-2017, 01:38
Ilboga Ilboga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Czasami rzeczywiście warto przejrzeć ich oferty, bo może nam się trafić coś naprawdę ciekawego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-10-2017, 16:39
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Można też trafić na fajne promocje, niedawno na osiedlu Nowe Odolany był tydzień dobrych cent i ten kto się pospieszył mógł kupić mieszkanie o 45tys taniej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.