kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 24-01-2020, 22:24
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Na pewno przydadzą się butelki do karmienia, laktator, smoczki i podgrzewacze. Tutaj https://www.philips.pl/c-m-mo/philip...-and-your-baby jest sporo informacji na temat tego typu produktów. Trzeba stawiać na dobrej jakości rozwiązania, które przede wszystkim nas nie zawiodą. Właśnie dlatego należy dobrze zastanowić się nad wyborem, porównać produkty i wybrać najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 25-01-2020, 07:21
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 488
Domyślnie

W takim razie i ja wypowiem się nieco o tej materii . Jeżeli szukacie ładnych firan to sprawdźcie stronę: http://www.iwelto.pl/ na której jest tego mnóstwo. Przepiękne wzory i bardzo duży wybór. Profesjonalna firma, która dostarcza przesyłkę bardzo szybko, więc jeśli szukacie czegoś na gwałt, to zachęcam do sprawdzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 27-01-2020, 13:30
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Dziewczyny, czy myślicie że włoskie ubrania dla dzieci będą ciuszkami wysokiej jakości i sprawdzą się jako ubranka do wyprawki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 29-01-2020, 09:48
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja szukałam niedawno wózka dla dziecka które urodzi moja siostra za 3 miesiące i znalazlam bardzo ciekawą ofertę tutaj https://pl.aliexpress.com/category/2...-stroller.html Ceny nie są wygórowane a jak zamówie teraz to na pewno nie przyjdzie po porodzie i mały będzie mieć wózek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 29-01-2020, 09:53
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Kompletuję wyprawkę i zastanawiam się czy niemowlęcy komplet dla chłopca dobrze się sprawdzi w pierwszych miesiącach życia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 29-01-2020, 12:48
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Im wcześniej zaczniecie kompletować wyprawkę, tym lepiej - wiem to z własnego doświadczenia Jeśli potrzebujecie kupić jeszcze śpiworek to warto porozglądać się w sklepach online. Ja ostatnio skorzystałam z usług Eevi i powiem wam, że było warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 03-02-2020, 10:33
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

No i z całą pewnością przydadzą wam się dobrej jakości, komfortowe ubranka dla dzieci. Możecie w tym kierunku odwiedzić sklep locofashion.pl/ tam dostępna jest ładnie wykonana w ślicznych kolorach, wzorach
odzież niemowlęca. Możecie sobie sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 04-02-2020, 22:16
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeśli chodzi o kosmetyki dla malucha to koniecznie kup octenisept do pielęgnacji pępka, waciki, chusteczki nawilżane, oliwkę, szczoteczkę do włosów, jakiś tłusty krem na odparzenia i nożyczki z zaokrągloną końcówką. Ja całą wyprawkę zamawiałam przez internet. Wyszło dużo taniej niż stacjonarnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 15-02-2020, 19:31
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Jeśli nie pomyśleliście nad śpiworkiem dla dziecka, to uwzględnijcie je w swojej wyprawce. Naprawdę jest przydatny. Świetne śpiworki dla dzieci znajdziecie w sklepie marsupiale. Są dostępne dla dzieci w różnym wieku, ale wszystkie są w równie dobrych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 17-02-2020, 11:53
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Całą wyprawkę dla malucha możesz skompletować na stronie sklepu Mr Bobas. Znajdziesz tam bardzo duży wybór najróżniejszych produktów dla niemowląt, między innymi różnego rodzaju pieluchy: https://mrbobas.pl/pieluchy.html. Moim zdaniem to najlepsze miejsce na tego typu zakupy w sieci.

Ostatnio edytowane przez ami_dudek : 17-02-2020 o 12:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.