kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2020, 21:02
ona ona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 9
Domyślnie Sukienka wizytowa

Macie moze jakies porady jak wybrac taka? Bede potrzebowala w najblizszych tygodniach dokonac zakupu. Dzieki za sugestie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-03-2020, 16:10
zanetazew zanetazew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 15
Domyślnie

Praca biurowa wymaga od nas odpowiedniego stroju, który powinien być wyznacznikiem klasy. Pomaga on często w relacjach z klientami, pozwalając budować pozytywny wizerunek firmy. Tak zwany dress code wiąże się z pewnymi ograniczeniami jednak to nie oznacza tego, że sukienka wizytowa musi być nudna. Możemy do niej dobrać jakieś dodatki, świetnie prezentuje się przykładowo delikatna apaszka. Stylowa sukienka powinna charakteryzować się prostym fasonem i być jednocześnie pełna wyrazu. Przy wyborze trzeba kierować się wygodą, rozmiarówka między kilkoma producentami może się delikatnie różnić więc weźmy to pod uwagę. Podczas długiego dnia w biurze docenimy czas poświęcony na wybór. Zawsze w sklepach internetowych znajdziemy eleganckie sukienki wizytowe w największej ilości - https://navona.pl/Suknie_wizytowe Wiele kobiet decyduje się na taki rodzaj zakupów ze względu na oszczędność czasu. Nie trzeba chodzić godzinami po sklepach stacjonarnych i czekać w kolejkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-03-2020, 10:09
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Obecnie moda "biurowa" poszła nieco do przodu. Nie trzeba już ubierać się na biało-czarno, ale można także inne kolory wybierać, ponieważ tak dużo jest obecnie eleganckich ale modnych ubrań. Co do sukienki to ja zamawiałam w sklepie https://orienteglamour.pl/ idealną na ważne spotkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-09-2020, 08:34
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 329
Domyślnie

Niektóre sukienki leżą dużo lepiej, kiedy założy się pod nie halkę. Dlatego też warto mieć taką bieliznę w swojej szafie Ja ostatnio widziałam spory wybór halek na stronie internetowej https://mewa24.pl/374-halki. Są tam one dostępne w różnych rozmiarach, więc jestem pewna, że każda z Was znajdzie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-10-2020, 07:51
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Wiele zależy również od tego jakie rozmiary nosicie i co lubicie Ja osobiście korzystam na ten moment bardzo często z oferty sklepu internetowego 20inLove w którym znajdziecie także sukienki rozmiar 44 w przystepnych cenach i różnorodnych kolorach. Mam już odświeżoną garderobę i naprawdę czuję się w nich świetnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-10-2020, 08:43
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ładne sukienki można znaleźć na Domodi. Najczęściej tam szukam eleganckich, casualowych ciuszków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-11-2020, 10:41
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

dziewczyny a gdzie polecacie szukać sukienek na sylwestra? Może jakieś sukienki wieczorowe z frędzlami lub cekinami?
Zależy mi na czymś absolutnie szałowym!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-11-2020, 18:07
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja jakiś czas temu kupiłam sukienkę od Sylwii Romaniuk, na sezon weselny. Byłam w niej na 4 weselach, na każdym zachwyciłam. Jeśli podobają się Wam sukienki koktajlowe wieczorowe, warto poznać jej projekty, zdecydowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-12-2020, 11:03
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Dzięki za wiele propozycji, porozglądam się po tych sklepach Ja również mam kilka swoich sprawdzonych. Zobaczcie sobie tu może też ofertę od https://www.milagro-store.pl Ten butik często mnie ratuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-02-2021, 11:08
stranger8 stranger8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 18
Domyślnie

Świetne kreacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.