kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 14-11-2018, 14:05
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

A może warto zastanowić się nad zamówieniem cateringu dietetycznego? Firma http://healthypack.pl/ ma w ofercie codzienne dostarczanie niskokalorycznych posiłków dla pracowników firm, jak i dla osób prywatnych. Dla mnie to bardzo praktyczne, bo nie muszę się martwić o robienie zakupów i szykowanie sobie jedzenia. A waga spada, bo dostaję ustalone przez dietetyka porcje Polecam Wam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 19-11-2018, 10:14
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Coraz więcej firm stara się dbać o zdrowie swoich pracowników i zapewnia świeże owoce w biurze dla wszystkich. Taka dostawa owoców do firmy, codzienna lub w wybrane dni tygodnia, staje się ostatnio coraz bardziej popularna, bez problemu znajdziecie w Waszym mieście przedsiębiorstwo, które takie owoce do biur dostarcza Polecam, pracownikom na pewno się to spodoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-12-2018, 17:18
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

U mnie super się sprawdza catering dietetyczny. Np. Diet4U w ma w ofercie pakiet office, który świetnie się sprawdza, jeśli chcesz jeść zdrowo na co dzień, a dużo czasu spędzasz w pracy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-12-2018, 15:40
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

U mnie też króluje catering dietetyczny z Diet4u! świetna opcja dla zabieganych ludzi, jedzenie jest smaczne, zdrowe, różnorodne i dostarczane na czas. wszystko jest super zapakowane, nic się nie wylewa. A co do jedzenia, jakie czasem pracodawcy zapewniają pracownikom, czasem tak było, że zanim ktoś się obrobił ze swoimi obowiązkami to już nic nie było :P Zaś teraz moje posiłki czekają już na mnie w recepcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 05-02-2019, 14:42
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja akurat zamawiam sobie catering dietetyczny z Wygodnejdiety, więc to za ich sprawą mam przygotowane jedzonko także do pracy Zdrowo i smacznie a przy tym sama nie muszę tracić czasu w kuchni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 06-02-2019, 10:59
jowcia jowcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 5
Domyślnie

ja zdrowo odzywaiam sie z wygodnadieta, posilki codziennie czekaja juz na mnie w pracy rano, smaczne i zdrowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-02-2019, 11:50
monkamartyna monkamartyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 10
Domyślnie

Ja staram się sama przygotowywać jedzenie do pracy dla siebie i narzeczonego. Teraz, jesienią i zimą stawiam przede wszystkim na dania jednogarnkowe z kaszą albo makaronem, które dobrze rozgrzewają. Ewentualnie jakieś zupy kremy. Latem to głównie sałatki, naleśniki z farszem, jakieś kotleciki z warzywami w sosie itp. Poza tym jakiś owoc, kanapka albo jogurt naturalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-02-2019, 11:48
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

U nas w pracy nie było żadnej restauracji, żeby coś zjeść. Zamawiany był catering, z którego korzystało naprawdę dużo osób. To bardzo ważne, żeby zjeść zdrowy i ciepły posiłek, zwłaszcza kiedy pracuje się tak długo. Jeżeli jesteście z Poznania to sprawdźcie ofertę http://honesta.poznan.pl/ W cateringu ważny jest czas dostawy, aby te potrawy były naprawdę świeże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-03-2019, 11:45
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Jeśli chcesz zdrowo i pysznie się odżywiać to dieta pudełkowa białystok będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Codziennie otrzymasz zestaw pięciu zbilansowanych posiłków, dostosowanych do Twoich potrzeb. Dzięki diecie pudełkowej białystok będziesz mógł jeść regularnie i tym samym poprawisz swoje samopoczucie i zdrowie. Polecam sprawdzić!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-03-2019, 12:26
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja robię sobie sałatki w pudełka. mam też takie zamykane na zupę co trzyma ciepło. Teraz jest sporo rozwiązań wygodnych w użytkowaniu. Dobrze też się sprawdzają musy Tymbark. Można do torebki wrzucić i mieć zawsze pod ręką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.