kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-08-2020, 20:40
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja słyszałam, że keratyna wcale nie działa dobrze na włosy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-08-2020, 15:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Wykonując zabieg keratynowego prostowania włosów, trzeba mieć świadomość, że bardzo ważna jest późniejsza pielęgnacja włosów w domu, która wpłynie na trwałość zabiegu keratynowego. Świetnie do takich włosów nadaje się marka Inoar i ich linia Bombar Coconut. Pięknie pachnie i dba o włosy, jak trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-10-2020, 06:29
pokkar Mężczyzna pokkar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 5
Domyślnie

A czy ktoś kojarzy hurtownię https://ktpi.pl/category/koloryzacja i kosmetyki jakie mają w swojej ofercie? Myślicie, że warto zamówić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-02-2021, 16:58
Aldona Aldona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 2
Domyślnie

Polecam Panią Sandrę z salonu Gnatyshyn do tego zabiegu. Jest specjalistką od odbudowywania struktury włosa, a do tego świetną fryzjerką. Pracuje przy Pasażu Ursynowskim 9.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-02-2021, 21:49
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

słyszałam że zabiegi keratynowe potrafią włosy osłabić więc nie wiem czy to dobry pomysł. u jednego zadziała, u drugiego nie. a skoro marzą ci się proste włosy to nie lepiej tu https://perukikielce.pl/peruki-radom kupić perukę z takim rodzajem włosa? bez żadnych zabiegów osiągniesz wymarzony efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-03-2021, 19:04
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

a sprobuj sobie tahe gold mi naprawde pomogl uratowac moje wlosy rozjasniane ktore juz wygladaly tragicznie a dzieki regularnemu uzytkowaniu tej serii udalo mi sie je doprowadzic do porzadku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-04-2021, 22:39
jowita198306 jowita198306 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 14
Domyślnie

Ja polecam na brak włosów, rzadkie włosy i wypadające włosy - dać sobie spokój ze swoimi włosami na jakiś czas, niech odpoczną a w między czasie założyć perukę lub tupet syntetyczny - przecież to za 500-1000zł dostaniesz perfekcyjny produkt który pozwoli Ci Twoim włoskom się regenerować. Zobacz sobie np. peruki tutaj: https://hairly.pl/sklep/ - mają dużo peruk naturalnych, syntetycznych, mieszanych, tupetów.... Zadzwoń, opisz problem i Ci pomogą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-03-2023, 07:44
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

W takim razie jeśli szukacie naprawdę modnych i pięknie wykonanych propozycji w zakresie zarówno peruk naturalnych, ale tez syntetycznych i medycznych to warto, abyście zapoznali się z ofertą https://perukikrakow.pl/peruki-kielce gdzie można dostać perukę naprawdę dopasowaną, wyglądającą jak naturalne prawdziwe włosy i też wiele wskazówek jak o nią należy zadbać, aby pięknie wyglądała przez lata
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.