kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-09-2018, 12:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie 1000zł

Cześć wszystkim. Czy ktoś orientuje się w temacie chwilówek? Interesuję mnie chwilówka około 1000zł. Szukałam informacji w Internecie, jeszcze się z nikim nie kontaktowałam ani nic...ale znalazłam to https://pozyczkolog.pl/pl/chwilowka-...brac-najlepsza co sądzicie? Czy ktoś mógłby mi doradzić lub się wypowiedzieć? Bardzo zależy mi na tym,aby poznać opinię innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-09-2018, 23:39
rysio87 Mężczyzna rysio87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że taką niską pożyczkę to można u znajomych spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-11-2019, 10:37
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja już nie raz korzystałam z takiej opcji, kiedy pilnie potrzebowałam gotówki i jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Chwilówki dla dłużników to też dla niektórych jedyne wyjście z sytuacji. Największy plus to chyba brak zbędnych formalności i papierkowych spraw, które zajmują bardzo często naprawdę sporo czasu. Jeśli masz awaryjną sytuację, to nie ma się co wahać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-11-2020, 20:48
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Zestawienie aktualnych , sprawdzonych propozycji pożyczek na dowód, także dla zadłuzonych masz na https://kokos.pl/pozyczka-na-dowod/ , bezpieczne i niedrogie oferty dla każdego na dowolny cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-07-2021, 22:35
Kasiacool Kasiacool is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 7
Domyślnie

Ci co szukają kapitalnej pożyczki gotówkowej z rabatem na oprocentowanie (w promocji) na remont mieszkania lub domu, na wakacje, na ślub i przyjęcie wesele lub na nowy samochód, powinni zajrzeć sobie na stronę internetową, na której jest ranking kredytów: https://www.get-money.pl/oferta/produkty-finansowe/ranking-kredytów-gotówkowych gdyż są tam najlepsze opcje na kredyty gotówkowe. Sam złożyłem tam wniosek i otrzymałem pieniądze. Dzięki pożyczce gotówkowej w promocji (niższe oprocentowanie + 0% prowizji + atrakcyjne warunki), spełnię marzenie żony o nowych meblach do kuchni na zamówienie. Teraz będzie mnie stać, również na nowy sprzęt i AGD do kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-07-2021, 09:52
Melania7's Avatar
Melania7 Melania7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 127
Domyślnie

Bardzo fajny tekst w moim przekonaniu. Uwielbiam takie, niesamowite rzeczy. To jest po prostu rzecz doskonała!!!
___________________________________-
Prace licencjackie z Ekonomii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-10-2021, 20:07
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Jak szybko są potrzebne pieniądze to można skorzystać z internetowych serwisów, które takie pożyczki oferują. Kwota to już indywidualna sprawa, zawsze można sobie wszystko wyliczyć. Zastanawiałam się czy jest możliwa pożyczka dla bezrobotnych i na https://taktofinanse.pl/taktotworcy/...h-jest-mozliwa znalazłam informacje w tym temacie. Może kogoś zainteresują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-10-2021, 11:06
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja wolę tama uzbierać taką sumę z oszczędności, niż pożyczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-08-2022, 15:24
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Oczywiście, że wszelkie pożyczki są rzeczą normalną, ale trzeba wiedzieć, że wszystko trzeba kiedyś zwrócić. Nie każdy oczywiście ma z tym problem, ale w razie problemu to zawsze dostępna jest konsolidacja kredytów Gdańsk . Naprawdę polecam, bo nie ma lepszej i szybszej metody na uporanie się ze swoimi długami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-08-2022, 07:40
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Ja tam za chwilówkami nie jestem, bo nie pasuje mi to, że w razie niespłacenia w terminie, dużo do kwoty do oddania dochodzi, a jak się człowiek spóźni, to potem są jakieś problemy. Dlatego powiem Wam, że wolę porządny kredyt online https://biurokredytowe.warszawa.pl/a...nline-w-banku/ z doradcą, albo w banku online.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.