kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 08-12-2020, 17:02
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Nie jestem zdziwiona, że o to pytacie, bo bycie eko jest dziś w modzie. Ja jednak na początek sprawdziłabym, czy frezowanie kominów nie będzie mi konieczne. To taki sposób na powiększenie średnicy komina. Całkiem przydatne, ale jeśli nie planujecie zakładać pieca na paliwo kopalne czy na pellet, to to nie będzie usługa dla Was. Mam nadzieję, że pomogłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 25-02-2021, 22:43
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

A skoro już jesteśmy w temacie ekologii, to chciałabym kupić do swojej apteki pojemnik na zużyte baterie. Znalazłam taki kosz na zużyte baterie 20l Btube - podpowiedzcie mi czy jest on w porządku, czy lepiej szukać czegoś innego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 03-03-2021, 10:44
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Panele fotowoltaiczne w Środzie Śląskiej świetnie się sprawdzają. Korzystałam z usług firmy el-var, która przygotowała projekt, kosztorys, oraz zamontowała całą instalację. Dzięki temu nie musiała się niczym przejmować. Wszystko od dwóch lat działa bez problemów i usterek.

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 03-03-2021 o 10:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 03-03-2021, 11:25
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Ja miałam problem z poprzednimi panelami, ale te od JKT sprawdzają się od dobrych kilku tygodni (y)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 08-03-2021, 08:29
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 038
Domyślnie

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić ofertę hurtowni hydraulicznej firmy Termolit. W ich ofercie znajdzieice wiele materiałów do systemu ogrzewania podłogowego, w tym kolana pex.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 08-03-2021, 09:26
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 664
Domyślnie

W takim przypadku pompa ciepła będzie moim zdaniem idealnym rozwiązaniem. Firma Fonko ma świetne pompy - mam takie urządzenie u siebie i działa wydajnie i niezawodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 08-03-2021, 11:30
tkiehn's Avatar
tkiehn tkiehn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Każdy z nas powinien się nad tym zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 13-03-2021, 13:49
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

No w dzisiejszych czasach, jest tyle możliwości, że o ogrzewanie ekologiczne nie jest większy problem. Ja postawiłem na pellet przez system Defro https://www.defro.pl/ . Główny element to automatyczny kocioł, który jest i solidnie wykonany i bezpieczny w obsłudze, co jest ważne, bo nie tylko ja będę z tego korzystał. Spora wydajność i duży zasobnik, to zdecydowanie rzadsze zaglądanie tam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 18-04-2021, 14:15
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Akurat z takimi nie ma problemu, jest bardzo dużo ekologicznych rozwiązań na ogrzewanie i jeżeli budujecie dom to powinniście sobie to przemyśleć i wziąć je pod uwagę przy wyborze centralnego ogrzewania. Może tak zainteresują was pompy ciepła? Ja taką właśnie mam w planach zamontować, już zrobiłam porządne rozeznanie w tym temacie. Na stronie https://erco-pompyciepla.pl/ znajdziecie tak firmę z Łodzi, która już wszystkim się dla was kompleksowo zajmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 26-04-2021, 20:15
misiao misiao is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 21
Domyślnie

dobrze, że trafiłam na ten wątek. Bardzo pomocny
___________
Fotowoltaika Katowice
pompy ciepła Katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.