kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-11-2019, 14:41
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

u mnie mąż to bardziej lubi thrillery, dlatego jeśli coś takiego pojawi się w kinie to od razu rezerwujemy bilety i idziemy na seans. Teraz bardzo ciekawie zapowiada się ta produkcja polsko-amerykańska Ukryta Gra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-01-2020, 20:21
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

A widzieliście teaser jakiegoś nowego horroru który ma się pojawić na wiosnę? Ja oglądałam właśnie na YouTube ostatnio i wygląda dość ciekawie na pewno oglądnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-01-2020, 20:36
kaja1921 kaja1921 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał XXXdama
A widzieliście teaser jakiegoś nowego horroru który ma się pojawić na wiosnę? Ja oglądałam właśnie na YouTube ostatnio i wygląda dość ciekawie na pewno oglądnę.

Gdzie znalazła Pani ten teaser i jaki tytuł? My z mężem bardzo lubimy horrory, ale niestety bardzo mało ich jest. Dodatkowo w większości to katastrofa, najlepszym takim moim horrorem jest piła, sinister ii jeszcze może z 3 by się znalazło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-01-2020, 20:40
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

kaja1921 masz w zupełności rację niestety mamy bardzo mało horrorów dobrych, zresztą Polska nie ma ani jednego dobrego horroru wszystko to zagraniczne. Może ten który ma wyjść na wiosnę będzie dobry tytuł W lesie dziś nie zaśnie nikt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-01-2020, 20:46
lolka lolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał XXXdama
kaja1921 masz w zupełności rację niestety mamy bardzo mało horrorów dobrych, zresztą Polska nie ma ani jednego dobrego horroru wszystko to zagraniczne. Może ten który ma wyjść na wiosnę będzie dobry tytuł W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Ja również mam nadzieję że w końcu coś dobrego wyjdzie jakiś dobry Polski horror. Nie jestem w sumie zwolenniczką horrorów wolę obejrzeć jakąś komedię jednak czas od czasu fajnie jest obejrzeć coś strasznego w towarzystwie bądż też samemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-01-2020, 20:55
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Ja tam wolę oglądać w towarzystwie jakoś samemu horror się nie fajnie ogląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-01-2020, 21:14
lolka lolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał XXXdama
Ja tam wolę oglądać w towarzystwie jakoś samemu horror się nie fajnie ogląda.

No ta tylko że nie każdy może pozwolić sobie na towarzystwo nie wszyscy mają z kim oglądnąć film. Niestety jeżeli o mnie chodzi to nie mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-01-2020, 21:16
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Na pewno znajdziesz jakąś koleżankę, przyjaciółkę czy też nawet członka rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-03-2020, 18:38
rafa89 rafa89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 73
Domyślnie

Cytat:
Napisał lolka
Ja również mam nadzieję że w końcu coś dobrego wyjdzie jakiś dobry Polski horror. Nie jestem w sumie zwolenniczką horrorów wolę obejrzeć jakąś komedię jednak czas od czasu fajnie jest obejrzeć coś strasznego w towarzystwie bądż też samemu.

Tak, mega to ciekawe zjawisko - nie dość że polski horror, to jeszcze slasher, więc dość wymagający i specyficzny gatunek. Po zwiastunach widać że może być ciekawie, mutanty wyglądają intrygująco ale tak naprawdę nic nie jest jasne. Trzymają w napięciu, wydaje mi się że jak ktoś chce pójść w najbliższym czasie do kina, to będzie warto pójść na 'w lesie dziś nie zaśnie nikt'
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-03-2020, 00:13
GabrysiaOs GabrysiaOs is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 44
Domyślnie

Zgadzam się, jestem fanką horrorów i brakowało mi polskiej produkcji która jednak pozytywnie mnie zaskoczy zarówno humorem, dobrą i wciągającą akcją oraz odpowiednią obsadą. Jak na razie wygląda na to, że W lesie dziś nie zaśnie nikt spełni moje oczekiwania!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.