kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 20-01-2017, 13:09
ceska ceska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 3
Domyślnie

Myślę, że bardzo warto w taką się zaopatrzyć. Naturalne soki są drogie, a tak możesz cieszyć się świeżo wyciśniętym napojem.
__________________
http://stando.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-01-2017, 13:31
mebelki17 mebelki17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 8
Domyślnie

Trochę jest w tym prawdy rzeczywiście. Ale sama jeszcze nie zakupiłam takiej wyciskarki. Waham się nadal nad modelem. Możecie coś polecić?
__________________
meble bankowe kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 20-09-2017, 22:36
Nanwok Nanwok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 10
Domyślnie

Ja sobie niedawno kupiłam MUKE i jestem zadowolona. Szukałam długo, miałam ograniczony budżet a chciałam oczywiście jak najlepszą Kiedy już ją kupiłam od razu wiedziałam, że to był dobry wybór. Poza tym, że w gratisie dostałam bon na zdrowie o wart. 250zł (który został bardzo szybko wykorzystany) jest jeszcze gwarancja door to door i niska cena sit. W samej wyciskarce cenię sobie jej wielkość- bardzo latwo można ją złożyć i schować w szafce kuchennej, szybko się myje i dobrze wyciska wszystko, co do niej wkładam. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem swojej to myślę, że jest to produkt warty rozpatrzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 21-09-2017, 07:28
paterka paterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

warto miec wyciskarkę wolnobiezną, ja mm starego huroma, ale polecam - inna jakosc soków, naprawdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-09-2017, 11:24
Chantal Mężczyzna Chantal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja też wolę wyciskarkę.
___
marynarki i żakiety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-09-2017, 12:06
ladyshin ladyshin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 31
Domyślnie

Ja mam ze sklepu kuhcnianawidelcu sokownik taki domowy, nie był drogi a sprawdza się, całe wakacje go używałam jak tyko miałąm jakieś owoce to robiłams boie cos z nich. Zdrowsze i dużo lepsze od takich kupczych,a przynajmniej nie musimy tez dużo pieniedzy wydawać. Moim zdaniem taki sokownik jak najbardziej sie sprawdza jesli ktoś lubi pić świeże soki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 09-11-2017, 22:20
hooopsiup's Avatar
hooopsiup hooopsiup is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Wawa
Posty: 12
Domyślnie

Takie urządzonko w domu to jest świetna sprawa!
Ja generalnie za sokami sklepowymi nie przepadam, przez dodatkowy cukier, a takie naturalne są drogie, żeby wypijać je po kilka dziennie, więc sprezentowałam sobie taką sokowirówko - wyciskarkę Nie mam jakiejś z najwyższej półki - wybrałam z Botti ze sklepu http://www.meru.pl/, ale daje radę ze wszystkimi rzeczami. I teraz codziennie piję sok, choćby z samej marchwi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 30-11-2017, 20:20
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Według mnie wyciskarka to świetna sprawa. Sama uwielbiam zdrowe soki, a czytałam, że z wyciskarki wychodzą zdrowsze i bogatsze niż z sokowirówki. Ile w tym prawdy nie wiem, ale szukam dla siebie odpowiedniego modelu i czytałam o tym - https://zdrowywycisk.com/wyciskarki-do-sokow/. Nie dość, że maja bardzo dobre parametry, to jeszcze wyglądają naprawdę ładnie i będą pasowały do kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-12-2017, 15:05
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Moim zdaniem wyciskarka do soków to bardzo dobry pomysł na zakup dla siebie czy dla naszych bliski. W ten sposób otrzymamy zdrowe i smaczne soki domowej roboty. Też przymierzamy się do zakupu takiej wyciskarki do soków, my zastanawiamy sie nad jedną z tych https://zdrowywycisk.com/wyciskarki-...kuvings-c9500/. Może to okazać sie dla nas idealny prezent na swięta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-12-2017, 12:59
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Oczywiście , że warto tak samo jak każda Pani domu powinna mieć w swojej kuchni akcesoria kuchenne i nie takie ze stali nierdzewnej a z drewna , sklep internetowy http://www.drewpart.pl/ posiada w swoim asortymencie bardzo szeroki wybór. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.