kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-01-2015, 22:38
thetrevor1179 thetrevor1179 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie Problemy z samochodem

Witajcie drogie Panie!
jako kobieta poruszająca się na codzień samochodem i nie wyobrażająca sobie życia bez niego czasami muszę poświęcić chwilę by o niego zadbać. uwielbiam czyste i zadbane auta i moje właśnie takie jest - bez tego ani rusz. powoli szykuje się do wiosny i szukam jakiegoś sklepu gdzie mogłabym kupić opony i alufelgi - stwierdziłam, że będą dużo lepiej wyglądały w moim nowym aucie niż zwykłe felgi. chciałabym kupić coś taniej i nie ukrywam, że szukam sklepu internetowego. mam andzieję, że możecie mi coś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-01-2015, 00:25
Nguyet1338 Mężczyzna Nguyet1338 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Tak trzymaj! ja też uważam, że samochód powinien być zadbany, bo jest moją wizytówką i w swoim aucie też mam felgi aluminiowe, przede wszystkim dlatego, że są po prostu piękne ale kupowałam je w zwykłym sklepie a nie internetowym, więc w tym Ci nie pomogę. Może ktoś z forumowiczów coś poleci, bo też chętnie poprzeglądam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-01-2015, 10:26
Ecoelouise77 Ecoelouise77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

To prawda auto na alufelgach prezentuje się zupełnie inaczej to już nie to samo auto... popatrz np w http://www.ladnefelgi.pl/, wiele modeli napewno przypadnie Ci do gustu... mój mąż kupuje akcesoria do auta zawsze na allegro albo w sklepie internetowym i jeszcze nigdy się nie zawiódł, ale zawsze sprawdza dokładnie opnie o sklepie

Ostatnio edytowane przez Ecoelouise77 : 05-02-2015 o 10:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-01-2015, 12:11
EkoCherish77 EkoCherish77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Wybierz się najpierw do jakiegoś mechanika albo wulkanizacji i tam dowiedz się dokładnie jaki masz rozmiar opon i jaki jest rozstaw śrub, tak, żebyś później nie miała problemu przy zakupie ze sklepu internetowego, co prawda zawsze można zwrócić ale w zasadzie po co lepiej kupić raz a porządnie sklepów internetowych jest wiele, warto poszukać i poczytać sobie opinie osób kupujących w takich sklepach i do dzieła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-01-2015, 12:19
drbobbye92 drbobbye92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

O to, to, to. Szkoda czasu i w ogóle wszystkiego na kupowanie, wymienianie i tak dalej. Jeżeli jest okazja to faktycznie fajnie udać się do mechanika, byle zaprzyjaźnionego, a nie jakiegoś lewego "fachurę". A alufelgi zdecydowanie wizualnie wyglądają lepiej, dla mnie przynajmniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-01-2015, 20:10
jonathon2923 jonathon2923 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

To prawda jeżeli nie jest się pewnym jaki potrzebujemy rozmiar itd. to najlepiej podjechać do mechanika choć rozmiar zazwyczaj jest napisany, ale tak na wszelki wypadek, lepiej się upewnić niż kupić nie takie jak trzeba. A co do kupna alufelg czasami można trafić na używane w świetnym stanie, ja kupiłam na giełdzie dałam o połowę mniej niż w sklepie a wyglądają jak nowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-01-2015, 09:11
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No ja mam problem troszkę z innej beczki... Bo nie wiem na jakie ubezpieczenie mam się zdecydować... Wiele jest firm które oferują nam ubezpieczenie OC. Nie mam pojęcia czym mam się kierować przy wyborze takie ubezpieczenia. Co sądzicie o tej https://www.generalidirect.pl/ubezpi...e/konfigurator
Z tego co widzę mają dobrą ofertę ale interesuje mnie głównie wasza opinia na ten temat ) Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-02-2015, 10:50
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał thetrevor1179
szukam jakiegoś sklepu gdzie mogłabym kupić opony i alufelgi - stwierdziłam, że będą dużo lepiej wyglądały w moim nowym aucie niż zwykłe felgi. chciałabym kupić coś taniej i nie ukrywam, że szukam sklepu internetowego. mam andzieję, że możecie mi coś polecić?

Nie wiem ile masz na to pieniędzy, więc ciężko oceniać. Jak chcesz to daj znać na PW wyślę Ci nazwę sklepu, gdzie ja kupowałam felgi, bo opony miałam. Obsługa bardzo miła, ceny też odpowiednie i jeszcze dostałam płyn do mycia felg z K2. Jedne z lepszych kosmetyków jak dla mnie i dokupiłam jeszcze środek do czyszczenia kokpitu. Ale ja nie o tym. Za moje felgi zapłaciłam niecałe 1000 złotych. Rozmiar 15".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-02-2015, 16:43
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Madelen co do ubezpieczenia auta to ja się jednego ubezpieczyciela nie trzymam, po prostu sprawdzam gdzie jest najtaniej i tam biorę.Jest taki kalkulator do tego http://cuk.pl/samochod
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-04-2015, 17:41
klara345 klara345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie Zima się skończyła...

Zatem kilka rzeczy, które samemu można zrobić:
1. Wymiana wycieraczek samochodowych przedniej szyby
2. Odgrzybienie klimatyzacji (preparaty na allegro po 20 zł)
3. Wymycie i woskowanie samochodu.....
nie mówiąc o wizycie u "dobrego" mechanika...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.