kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 24-12-2020, 07:28
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

My na Walentynki nie robimy drogich prezentów. Mój partner otrzyma tą książkę https://www.taniaksiazka.pl/arsene-w...p-1450878.html To odpwiedni prezent dla fana piłki nożnej. Autobiografia legendy Arsene Wengera - który uważał ze fudbol to sztuka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 27-12-2020, 15:41
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Ja myślę, ze bielizna to świetny pomysł na prezent walentynkowy Ja na co dzień stawiam przede wszystkim na wygodę ale raz na jakiś czas lubię tez założyć coś bardziej seksownego Fajne są tego typu koszulki https://sklep.roza-bielizna.pl/pl/118-koszulki. Warto się rozejrzeć w tym sklepie, znajdziecie tu bardzo duży wybór dobrej gatunkowo bielizny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 03-01-2021, 22:24
malutka_alutka Mężczyzna malutka_alutka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Ja troche przewrotnie planuję na walentynki kupić typowo jesienny, zapach do aromatyzacji domu - olejek waniliowy to mój ulubiony. Niby jesienny ale ja używam go na okrągło. O zapachach dużo dowiedziałam sie na https://expertaroma.pl/aroma-marketi...u-i-nie-tylko/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 07-01-2021, 18:37
wojciech223 Mężczyzna wojciech223 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie

Kilka dni temu mojej żonie kupiłem bardzo fajny bukiet kwiatów z swidnica , Kwiatowa ostroleka poczta , Poczta pulawy , Kwiatowa Kwiaty pulawy i ostroleka Poczta z kwiatami. W tej kwiaciarni kupuje bardzo dużo mężczyzn. Moim zdaniem każda kobieta lubi dostawać kwiaty jako prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 21-01-2021, 17:21
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

A co powiecie na jakiś oryginalny prezent może jakieś drewniane okulary, albo plecaczek z elementami korka? Wiecie jak fajnie to w gruncie rzeczy się prezentuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 21-01-2021, 22:31
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

My na walentynki kupimy sobie słodkości z najlepszej kawiarni w Gliwicach - Klapec https://www.klapec.pl/ Mają tam takie cuda, że aż na myśl o nich człowiekowi robi się błogo. A że oboje z mężem uwielbiamy ich ciasta, torty czy desery, także zrobimy sobie na Walentynki słodką ucztę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 25-01-2021, 23:01
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Jakoś nie jestem przekonana własnie do tych drewnianych dodatków, mój narzeczony jeszcze jakos by w okularach wyglądał, ale ja ? No nie wiem, podoba mi się to, ale dziwnie bym się w tym czuła, natomiast plecaki z korka - fajna opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 26-01-2021, 18:22
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeśli chcesz zrobić ukochanej osobie Walentynki marzeń to polecam skorzystać z takiej oferty https://planetescape.pl/kraj/zjednoc...raty-arabskie/ Luksusowe podróże do Dubaju i innych egzotycznych miejsc to ich chleb powszedni i dzięki nim zaznasz luksusu jak z amerykańskich filmów. Każdy powinien chociaż raz w życiu skorzystać z ich oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 27-01-2021, 19:13
joshua.quitzon's Avatar
joshua.quitzon joshua.quitzon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie

Szkoda, że w tym roku nie da się pójść na walentynkową kolację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 28-01-2021, 10:09
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Cytat:
Napisał borbo
Jakoś nie jestem przekonana własnie do tych drewnianych dodatków, mój narzeczony jeszcze jakos by w okularach wyglądał, ale ja ? No nie wiem, podoba mi się to, ale dziwnie bym się w tym czuła, natomiast plecaki z korka - fajna opcja.

Na woodfi jak sobie wejdziesz i zobaczysz to nawet mają takie okulary damskie. Różne oprawki nie tylko właśnie typowo męskie i grube oprawki, dodatkowo masz tam tez konkretne szkła jakich potrzebujesz czy to korekcyjne czy przeciwsłoneczne, do wyboru do koloru
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.