kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-01-2021, 09:34
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Niestety, ale ja nie mam nic dla Was, żadnego wskazania. Nie stosuję diet pudełkowych, bo wydaje mi się to po prostu nieefektywne. No i ja raczej zapiszę się do kogoś takiego jak dietetyk warszawa . Wierzę, że taka dieta właśnie będzie mi potrzebna. Bo jednak chcę przekazać sporo wiedzy, ale też i nauczyć się jak jeść z moimi problemami. Oby to się wszystko odpowiednio udało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-01-2021, 19:59
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

ja na razie stosowałam tylko i wyłącznie https://toniecud.pl/ Mają najlepsze i najbardziej konkretne produkty w dobrych cenach. Dieta u nich to rewelaja schudłam na niej 20 kg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-01-2021, 15:29
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja polecam w warszawie WygodnaDieta, Catering spełnia w 100% moje oczekiwania. Idealnie dopasowany w moje gusta smakowe, zawsze na czas, świeże produkty no i efekty! i jeśli chcecie schudnąć to - POLECAM!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-04-2021, 17:00
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Korzystam obecnie z warszawskiego wiktu i moim zdaniem są bezkonkurencyjni. Jeśli zależy Ci na zdrowych, wartościowych posiłkach, wybierz ich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-04-2021, 20:41
Rhalla Rhalla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 1
Domyślnie

Nazwa brzmi jak jakaś stołówka dla bezdomnych
__________________
https://franczyzawpolsce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-05-2021, 18:38
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Nie znam firmy o której wspomina autorka wątku ale mam już przetarte szlaki, bo wypróbowałam kilka firm. Numerem jeden jest dla mnie obecnie https://lightcatering.pl/ , a już 3 miesiąc jestem na diecie No gluten. Można samodzielnie dobrać ilość kalorii czy wykluczyć składniki, których się nie lubi. Są bardzo solidni, terminowi, a ich posiłki serio mi smakują. Nie mam zastrzeżeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-05-2021, 14:11
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Nie za bardzo znam się na tym wszystkim, ale może warto, w kwestii codziennych obiadów, dowiedzieć się więcej o Delikatesach Baccara delikatesybaccara.pl/category/359/dania_obiadowe spod Warszawy? Wiem, że mają bardzo dobre opinie, a dodatkowo są cenieni wśród klientów. Trudno o znalezienie kogoś bardziej rzetelnego i odpowiedniego, moim zdaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-05-2021, 02:02
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Stosuję dietę od Warszawskiego Wiktu i nie zamieniłabym go na żaden inny. Oferuje fantastyczne dania w rozsądnej cenie. Są przygotowywane z jakościowych składników. Ja jestem z tego cateringu naprawdę zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-05-2021, 15:22
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Zdecydowanie jestem w stanie polecić Ci ten catering dietetyczny. Z różnych korzystałam, ale ten bez wątpienia jest jednym z najlepszych w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-05-2021, 20:21
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Stosowałam i mogę polecić. Miałam dietę redukcyjną i dzięki niej pozbyłam się części zbędnego balastu. Dania smaczne, przygotowywane ze świeżych składników. Naprawdę polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.