kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-07-2015, 08:49
Kropeelakaa Kropeelakaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Mary Alice Monroe. Siostry na lato

Trzy wnuczki. Trzy miesiące. Jeden dom nad morzem.
Mariettę Muir martwi fakt, że jej ukochane wnuczki są sobie niemal obce. Dorosłe już: Carson – wolny duch, Dora – piękność Południa, a teraz mama na pełny etat, oraz Harper – typowa dziewczyna z miasta; nie spędzały ze sobą czasu, odkąd jako dzieci przyjeżdżały na wakacje do Morskiej Bryzy, letniego domu na Wyspie Sullivana w Karolinie Południowej. Gdy Marietta układa przebiegły plan, aby jeszcze raz zebrać je razem z okazji swoich osiemdziesiątych urodzin, okazuje się, że różnice pomiędzy kobietami mogą wywołać rozłam raz na zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-07-2015, 10:28
tadeusz tadeusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Fajne ale za długie. Nie chcę mi się tego opisu książki czytać. Nie jest to dla mnie dobre..Wolę jak mi ktoś opowie dlaczego warto przeczytać jakąś książkę. Głównie to mnie interesuję. Ja od siebie dodaję, że na pewno warto poczytać sę książki biograficzne aby się dowiedzieć historii najlepszych piłkarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-07-2015, 19:34
Misia99 Misia99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

A ja polecam zwłaszcza na wakacje serię z Merde w tytule. O perypetiach pewnego zabawnego Anglika, który postanowił rozwinąć interes we Francji. Ma problem ze wszystkim, począwszy od języka aż po przezabawne zwyczaje Francuzów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-07-2015, 01:03
Haneczek23 Haneczek23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

ja chyba polecam ksiażki fantastycznie - science - fiction jednym słowem coś odległego od naszej chorej szarej rzeczywistosci tam jest jeszcze gorzej i to jest pocieszające czy to Ubiku Dicka czy Blade Runnera po prostu pocieszam się że będzie gorzej a teraz mam tylko trochę źle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-08-2015, 23:25
Klaudynka Klaudynka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Woziłam arabskie księżniczki.
Mają wszystko, co można kupić za pieniądze, ale żyją w złotej klatce Wynajęty za kilkadziesiąt tysięcy dolarów pokój dla serwisu do herbaty, walizki pełne pieniędzy, niekończące się zakupy w najdroższych butikach i serie operacji plastycznych traktowanych równie lekko, co wizyta u fryzjera – to wszystko zobaczyła autorka tej książki, zatrudniona jako szoferka dla saudyjskich księżniczek i ich...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-08-2015, 17:32
zegariusz zegariusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

McGuire Jamie - Chodząca katastrofa
Historia trudnej miłości i namiętności, pojawiających się na przekór zdrowemu rozsądkowi.
Abby marzy o ustabilizowanej przyszłości. Travis uosabia wszystko to, od czego Abby chce uciec. A jednak dziewczyna godzi się na proponowany przez niego zakład. Czego boi się bardziej? Wygranej czy przegranej? I czego tak naprawdę chce on? Travis Maddox, wytatuowany twardziel, biorący udział w nielegalnych walkach i zmieniający dziewczyny jak rękawiczki. Wychowany przez ojca wdowca, wśród licznych braci, doskonale pamięta czego przed śmiercią starała się go nauczyć matka: kochać mocno i walczyć jeszcze mocniej. Każda historia ma dwie strony. Znamy już opowieść Abby. Teraz nadszedł czas, aby zobaczyć tę samą historię, ale widzianą oczami Travisa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-08-2015, 18:01
mesariusz Mężczyzna mesariusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Lauren Oliver - 7 razy dziś.

Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…
Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę.
Umarłam?
A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Chcę tylko odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-08-2015, 19:05
Abbi Abbi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ostatnio coś mnie wzięło dziewczyny na kryminały, sama nie wiem czemu..Zaczęłam czytać sobie książkę pt. Ojciec Chrzestny. Na początku nie miałam przekonania co do tej powieści, myślałam sobie 'to na pewno książka do facetów' później jednak po kilku rozdziałach co innego stwierdziłam..Ta książka to arcydzieło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-08-2015, 21:01
Bambinia Bambinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jeśli chodzi o książki o miłości mnie zaintrygowała książka L. Oliwer. Opowieść o tym, że miłość jest chorobą, z której trzeba się leczyć, a każdy człowiek przechodzi terapię, żeby się nigdy nie zakochać, a główna bohaterka tuż przed zabiegiem poznaje chłopaka i obdarza uczuciem, potem zaczyna się walka o wolność i o miłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-08-2015, 13:03
Rodreld Rodreld is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Plan szczęście.
Ellen Jacobc właśnie rozwiodła się z mężem, kłamliwym draniem, którego niegdyś bardzo kochała i który puścił ją w trąbę z młodszą kobietą. Porzuciwszy miasto, kobieta przeprowadziła się do niewielkiego, malowniczego miasteczka w Cheshire, gdzie powoli układa swoje życie na nowo. Plan Ellen jest prosty - znaleźć odpowiedzialnego mężczyznę i wyjść za niego za mąż. Nie z miłości, bo tej ma już dosyć, ale z rozsądku. Idealnym kandydatem wydaje się być Duncan Carter, bogaty prawnik, specjalista od rozwodów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.