kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-10-2015, 18:16
wiktoria1234's Avatar
wiktoria1234 wiktoria1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 8
Domyślnie super antykwariat internetowy

Chciałabym podzielić się z Wami naprawdę dobrym info. Teraz akurat gdy rozpoczął się rok akademicki warto mieć namiary na naprawdę fajny antykwariat internetowy.Kliknijcie w sieci na Google. Wpiszcie w wyszukiwarkę tezeusz.pl i znajdziecie świetną stronkę z ofertami pozycji literatury.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-10-2015, 11:39
Antonina Antonina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zauważyłam, że teraz coraz modniejsze stają się takie antykwariaty i bardzo dobrze, bo ceny książek, szczególnie tych akademickich, nie biorąc pod uwagę książek językowych, osiągają kosmiczne ceny, jak na moją kieszeń:-((( a jeszcze w tym antykwariacie, który poleciłaś, istnieje możliwość odsprzedania poprzednich podręczników, co jest opcją idealną! Super strona, super oferta i bardzo duży wybór, zerknęłam tam i mam zamiar dłużej pobuszować i wyszperać to, co mi jest aktualnie potrzebne będzie:-) Dzięki:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2015, 20:42
Lidka's Avatar
Lidka Lidka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: Gdańsk
Posty: 6
Domyślnie

Hej, fajnie, że założyłaś ten temat. Kilkakrotnie korzystałam z usług tego antykwariatu. Jak dla mnie to takie połączenie antykwariatu z księgarnią, bo mają w swoim asortymencie również książki, które zostały wydane niedawno. Ja kupowałam u nich książki do bibliografii swojej pracy licencjackiej. Nigdzie nie mogłam znaleźć tych książek, a u nich były i to w fajnej cenie. Bardzo szybko wysyłają zamówienia. Wybór pozycji do czytania jest naprawdę ogromny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2015, 21:00
joannagarek's Avatar
joannagarek joannagarek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ogromne podziękowania za założenie tego tematu. Od kilku dni szukam książki, której potrzebuje do zrobienia prezentacji na jedne ćwiczenia na uczelni. Nigdzie nie mogłam jej znaleźć, poszukałam jej z ciekawości w tym antykwariacie i była. Od razu złożyłam zamówienie. Mam nadzieję, że szybko do mnie dojdzie, bo na zrobienie prezentacji mam jeszcze dwa tygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2015, 21:41
Wiola84's Avatar
Wiola84 Wiola84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja do tej pory kupowałam książki czy podręczniki głównie na allegro. Zresztą, zauważyłam, że ten antykwariat też tam zaczynał, ale się rozrósł. Mają bardzo fajne opcje z książkami używanymi, z przecenami. I przede wszystkim przebogaty zbiór. Na razie wpisałam sobie kilka tytułów i wszystkie znalazłam. Może rzeczywiście pora na to, żeby zrobić zakupy w takim miejscu zwłaszcza, że wygląda dość wiarygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-10-2015, 21:55
haniatujczyk's Avatar
haniatujczyk haniatujczyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Kilka fajnych rzeczy znalazłam na tej stronie z antykwariatem. Są opcje książek nowych, używanych, jest też taka, że można odsprzedać im swoje własne zapasy a ja takowe mam. To różne babskie i męskie czytadła, trochę psychologia, trochę beletrystyka, dużo fantasy. Te drugie bardziej z tych, które wystarczy raz przeczytać i niekoniecznie będziemy do nich wracać, dlatego dobrze by było się ich pozbyć i z zarobionych pieniędzy kupić sobie coś nowego. Fantastyka to z kolei pamiątka po starym związku, też do odsprzedania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-10-2015, 21:59
roscisl's Avatar
roscisl roscisl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Kurcze jak dzisiejsi studenci mają dobrze ... Pamiętam czasy moich studiów i spędzania wielu godzin w bibliotekach, ponieważ większość pozycji była dostępna tylko w czytelni i niestety nie było innego wyjścia jak tam siedzieć. Mnóstwo pieniędzy wydawałem również na kserówki ponieważ nie byłem w stanie kupić wszystkich potrzebnych mi pozycji. A dziś proszę internetowy antykwariat tylko pozazdrościć dzisiejszym studentom takiej wygody kilka lat temu nie było o tym mowy więc trzeba było siedziec w czytelni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-11-2015, 11:02
roscisl's Avatar
roscisl roscisl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

A jeszcze dodam, że nie ma co ukrywać... książki są po prostu drogie.. Stacjonarnie ceny są wysokie, w księgarniach internetowych nieco niższe, ale wciąż nie najtańsze, dlatego wszelkiego rodzaju antykwariaty i miejsca z książkami są miejscami znakomitymi dla studentów, ale też dla moli książkowych ile z Was ma przecież jakieś książki przeczytane w domu, do których się nie zagląda? Na pewno sporo i przecież można byłoby te książki wystawić w jakimś antykwariacie po prostu sprzedać komuś za połowę ceny Myślę, że niejedna osoba byłaby zachwycona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-11-2015, 14:30
wiktoria1234's Avatar
wiktoria1234 wiktoria1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dzięki za uznanie i słowa podziękowania:-) Zgadzam się, teraz książki są masakrycznie drogie, poza tym opcja sprzedaży używanych i niepotrzebnych już podręczników dodatkowo kusi:-) generalnie świetną mają ofertę w tym antykwariacie - http://tezeusz.pl/ - przede wszystkim bardzo prężnie prowadzi się z nimi dialog i wymienia informacje, ich oferty także są bardzo uczciwe, bez naciągania w jedną lub w drugą stronę. Polecam wszystkim, to naprawdę ekonomiczna alternatywa nie tylko dla miłośników książek:-) Pozdrawiam:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-11-2015, 14:47
monika_monkal81's Avatar
monika_monkal81 monika_monkal81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja uwielbiam czytać , ale jakoś nie lubię wypożyczać z biblioteki i mieć ograniczony czas na oddanie książki, dlatego z chęcią poluje na różne wyprzedaże i właśnie przeszukuję antykwariaty, by znaleźć coś dla siebie i by uzupełnić mój księgozbiór, który stale rośnie Taki antykwariat to super sprawa dla osób, które nie mają zbyt wiele funduszy, by zakupić nowe książki. Poza tym często w takim antykwariacie możemy znaleźć niekoniecznie zniszczone, ale wręcz prawdziwe perełki wspaniałych autorów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.