kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 08-08-2019, 20:26
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 101
Domyślnie

Abby sprawdź sobie WSB, mają dużą ofertę studiów II stopnia, myślę że znajdziesz swój kierunek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 16-08-2019, 15:56
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ciężko powiedzieć, jaka jest moja praca marzeń. Dla mnie ważne jest to, aby była ona dochodowa. Jeśli szukacie pracy to zajrzyjcie na stronę https://fachpraca.pl/oferty-praca_%C5%81%C3%B3d%C5%BA . Znajdziecie tam naprawdę wiele ogłoszeń z pracą w różnych branżach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 18-08-2019, 22:39
Paulina555 Paulina555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał kopacza
Marzę o tym, aby w przyszłości pracować w Hiszpanii. Bardzo podoba mi się ich kultura, kraj oraz atmosfera jaka tam panuje. Dlatego już od jakiegoś czasu uczę się języka hiszpańskiego, korzystam z kursu w szkole Berlitz. Nauka idzie mi świetnie, mają fajną metodę więc szybko się uczę i mam nadzieję, że jak wyjadę do Hiszpanii to z językiem sobie świetnie poradzę.
Pracowałam już w Hiszpanii, też miałam kursy językowe.. Ale teraz już powinnam być w Polsce, pracować również w Polsce, bo mam już dzieciaków. Ostatnio znalazłam pracę tutaj https://pl.jobsora.com/ I też mogę powiedzieć, że ta praca jest wymarzona ponieważ zawsze jestem niedaleko swoich dzieci nawet w pracy ( pracuję jako wychowawcza w żłobku).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 30-08-2019, 22:01
sperit sperit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 19
Domyślnie

Dziękujemy za udostępnienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 31-08-2019, 23:48
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Moją pracą marzeń było by wydawać książki, mam lekkie pióro i zawsze chciałam wydac coś na miarę takiego dzieła https://www.taniaksiazka.pl/tych-nie...p-1275800.html jednak w prowincji w jakiej mieszkam nie wydaje mi się możliwe wybicie się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 04-10-2019, 11:42
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

moja obecna praca jest bardzo zadowalająca, lubię ludzi, szefa no i moje zadania wykonują z całą sumiennością. W końcu sporo w nas tutaj inwestują a jeszcze prezent w postaci pakietów medycznych w medicover na dziesięciolecie działalności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 07-10-2019, 10:48
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Ja najbardziej lubię pracować z ludźmi, pomagać im w rozwiązywaniu problemów i pokonywaniu wyzwań. Nie chciałbym jednak podejmować się bycia psychoterapeutą czy psychologiem, to mogłoby być nieco zbyt obciążające dla mnie. Natomiast taki coaching już wydaje mi się być całkiem ok. Pracujesz tam z ludźmi w miarę ułożonymi i ogarniętymi, którym trzeba tylko pomóc znaleźć właściwy trop, właściwą ścieżkę w ich życiu. Myślę, żeby pójść własnie na studia coaching.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 08-10-2019, 11:39
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

A ja od lat marzyłam o tym by w przyszłości zostać pielęgniarką. Wiem, ze to niezbyt popularny obecnie kierunek ( a szkoda) ale przynajmniej mam pewność, że nie będę mieć problemu ze znalezieniem pracy w przyszłości bo takich specjalistów wciąż brakuje. Studiuję na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie i szczerze tą uczelnię polecam. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, wykładowcy z doświadczeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 24-10-2019, 18:50
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 143
Domyślnie

Chciałabym mieć własną firmę, najlepiej zajmującą się organizowaniem eventów. Wiem jednak, że muszę pracować nad sobą, żeby do tego dotrzeć. Pewność siebie, to podstawa Myślę że tutaj są materiały które mi pomogą - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/produkty/, może komuś tutaj też się przydadzą :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 24-10-2019, 21:25
Carisma Carisma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie to praca związana z podróżowaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.