kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-05-2015, 20:55
mewa mewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja też nie korzystam z usług wróżek. Wydaje mi się to bardzo podejrzane i raczej kojarzy mi się z naciąganiem ludzi, choć może jakieś poszczególne przypadki coś tam może umieją, ale to tak pewnie z 1% ogółu wróżek i wróżbitów czy jak to się tam nazywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-05-2015, 10:56
minionek minionek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja korzystam, bo raz jedna wróżka całkiem przypadkowo uratowała mi życie. Dziś byłabym nieszczęśliwą żoną mężczyzny, który by mnie nie szanował, zdradzał i Bóg wie jeszcze co robił, a wyszło to tylko dlatego, że powiedziała mi żebym przejrzała jego telefon i, że mężczyzna z którym jestem nie jest ze mną do końca szczery. Okazało się, że przez rok mnie zdradzał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-05-2015, 11:12
balbincia balbincia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja nigdy nie korzystałam i chyba nie skorzystam, nie wiem czy chciałabym żeby ktoś mi mówił co mnie czeka bo nawet jeśli może okazać się to prawdą to pewnych rzeczy czasami lepiej nie wiedzieć bo możemy nastawić się na takie myślenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-05-2015, 11:46
jancia09x jancia09x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

to prawda, że jak się czegoś niepozytywnego dowiemy to potem człowiek sobie to koduje w głowie i sam nawet podświadomie pakuje się w takie problemy. Lepiej nie wiedzieć o takich rzeczach i nie skażać swojego umysłu niepozytywnym myśleniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-05-2015, 10:05
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Cytat:
Napisał minionek
Ja korzystam, bo raz jedna wróżka całkiem przypadkowo uratowała mi życie. Dziś byłabym nieszczęśliwą żoną mężczyzny, który by mnie nie szanował, zdradzał i Bóg wie jeszcze co robił, a wyszło to tylko dlatego, że powiedziała mi żebym przejrzała jego telefon i, że mężczyzna z którym jestem nie jest ze mną do końca szczery. Okazało się, że przez rok mnie zdradzał.

Właśnie wróżki mają zmysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-05-2015, 07:29
bunga bunga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Zmysł, dobre żarty..Do czego zmysł ? Może szósty zmysł.. nie rozśmieszajcie mnie, że wróżka może coś przewidzieć - śmiech na sali. Ona tylko udaję, że może coś przewidzieć. Jakby miała naprawdę taką moc to by wiedziała jakie zaznaczać numery w lotku itp itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 22-05-2015, 13:45
krycha112 krycha112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

No temat mnie troszkę powala. To są ludziska, które korzystają z usług wróżek? XXI wiek, wydawałoby się, że już ciemnoty nie powinno być, a tu jak widać wróżki i wróżbici mają się dobrze. Mają z kogo żyć. Ech normalnie szok. Ludzie to lubią chyba być oszukiwani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-06-2015, 11:00
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wiesz to że mamy XXI wiek nie znaczy ze wróżki z prawdziwego zdarzenia nie istnieją. Nie da się ukryć, ze jest coś wiecej poza tym co widać i trzeba się z tym pogodzić. Mnie ostatnio zainteresowała numerologia - http://www.parasfera.pl/artykuly/291/numerologia numerologia i chyba pójdę do wróżki z czystej ciekawości. Pewnie nie wezmę wszystkiego do siebie ale przynajmniej będę wiedziała co może mnie spotkać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-06-2015, 20:02
kama66 kama66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja też tam nie chodzę bo nie ma po co tam chodzić. Ja nie wierzę ani w horoskopy ani w nic takiego. Wróżki to też jest ściema mocna, tylko szukają takich naiwniaków co cały czas ładują w to oszustko kasę. Nie jest to nic dobrego. Jelenie jednak wciąż nie brakuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-06-2015, 22:31
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

nigdy w życiu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.