kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 17-09-2019, 20:58
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

figa jak dobrze czytać takie opinie tym bardziej, ze moje dziecko w tym roku poszło do 1 klasy w tej szkole. Ale nie w Warszawie tylko w Gdańsku https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206...605.1518604893. Fajnie, ze mają placówki też u nas na pomorzu Póki co wrażenia super, fajnie, że jest tak dużo tych zajęć dodatkowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 17-09-2019, 21:21
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,ostatnio corka powiedziala mi,ze chcialaby chodzic na ceramike. Szczerze mowiac tego sie po niej nie spodziewałam. Co sądzicie zajeciach tedo typu? Czy są rozwijające? Co sądzicie o tym https://kidos.pl/zajecia/warszawa/p,ceramika ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 22-09-2019, 20:07
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 715
Domyślnie

Myślę, że sportowe zajęcia są najlepsze. Dzieciaki mają teraz mało ruchu i każda dodatkowa aktywność wskazana. Sama bym wybrała takie aktywności które przy okazji też uczą. Szczególnie polecana jest Krav Maga, wiem, że tu prowadzone są teraz zajęcia https://tribesquad.pl/ , moje kuzynki chodzą. Uczą się samoobrony, znacznie poprawiają koordynację ruchową i do tego stają się pewniejsze siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 22-11-2019, 16:23
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Dziecko musi mieć dodatkowe zajęcia i jak najbardziej warto na to postawić. Dobrze, jak szkoła zapewnia zajęcia. Dziecko będzie wtedy rozwijało swoje talenty i szybko się rozwinie. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to jedna ze szkół, która nie tylko ma świetnych nauczycieli, ale też zapewnia dzieciom zajęcia pozalekcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 19-12-2019, 09:17
kobitkazkrk kobitkazkrk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja osobiście polecam zestaw Lego Mindstorms EV3 programowanie po polsku dla dzieci, który stworzony został by uczyć dzieci podstaw z dziedzin takich jak właśnie programowanie i robotyka. Opiera się on na klockach lego, dlatego dzieci chętnie z niego korzystają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 20-12-2019, 22:48
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Dzieci powinny rozwijać swoje pasje i robić to co je na prawdę interesuje. Syn chodzi do szkoły Te Vizja na Wawrze w Warszawie. Mają tutaj bogaty wybór fakultetów które pomagają rozwijać hobby. Syn wybiera te sportowe ponieważ tym interesuje się najbardziej. W dodatku w szkole panuje bardzo przyjazna, rodzinna atmosfera dzięki czemu syn lubi spędzać czas w szkole.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 12-06-2020, 13:26
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Świetną opcją są zdecydowanie zajęcia plastyczne dla dzieci. Sama zdecydowałam się właśnie na wybór takiej opcji dla moich córek. Wybór padł na ofertę ze strony: https://www.rysunekdladzieci.pl/ Z perspektywy czasu uważam, że to była świetna decyzja. Warsztaty są naprawdę rewelacyjnie dopasowane pod dzieciaki! Z pewnością się nie zawiedziecie wybierając ich usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 26-08-2020, 18:38
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

My postawiliśmy na angielski- zwłaszcza, że syn bardzo chętnie podłapywał pojedyncze słówka od nas Teraz uczy się z tutlo online, to wygodna opcja bo nie muszę go nigdzie wozić a lekcje są tak ciekawie prowadzone, że zawsze chętnie siada przed komputerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 28-08-2020, 11:46
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Dla chłopców fajne będzie programowanie. Oni organizują takie zajęcia https://mindcloud.pl/ również on-line. Dzieciakom powinno się pokazywać różne możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 31-08-2020, 15:41
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Już przed wyborem szkoły warto zapoznać się z informacją o tym, jakie zajecia zapewnia szkoła dzieciom. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma świetne opinie, bo właśnie tutaj dziecko uczy się w małej klasie, co nie tylko mniej stresuje, ale po lekcjach jest sporo zajęć dodatkowych takich jak angielski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.