kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-10-2020, 18:11
tomaasznnwjnej tomaasznnwjnej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie Miziu.pl

Miziu.pl to pośrednik Aliexpress.
Tak, płacicie 40-50 zł za towar wart 10 zł.
Towar idzie nawet 70 dni i często nie dostajecie to co zamawiałyście.
Problem z reklamacją i zwrotem.
Tacy legalni oszuści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-11-2020, 10:51
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie

W ostatnim czasie poszukiwałam sklepu internetowego z modelami anatomicznymi. Zaznaczę że jestem nauczycielka w liceum i nasza klasa poszukiwała takich rzeczy do nauki. Nie jest ich tak dużo jak mogłoby się wydawać. Jeśli były ktos zainteresowany tego typu przedmiotami to można je znaleźć w atrakcyjnych cenach. Nasza klasa kupiła Model dłoni Szybko został wysłany i jego wykonanie również jest bardzo dobre. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-10-2021, 13:13
sylwiaa1492 sylwiaa1492 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 2
Domyślnie

W miziu mają naprawdę fajne rzeczy. Warto śledzić ich na bieżąco bo mają fajne promki. Śpiworki są wykonane bardzo dobrze, materiał nie uczula, a nasze maleństwo wygląda cudownie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-10-2021, 20:15
alicja_k90 alicja_k90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Pluszak awokado z Miziu jest świetny! Gdy nasza malutka Zosia przytula się do niego to jest chyba najsłodszy widok na całym świecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-10-2021, 19:25
mariazdun mariazdun is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Serdecznie polecam Miziu. U mnie wybór padł na alpakę. Dobra cena i jakość. Nie ma elementów, które dziecko może połknąć więc jest bezpieczne dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-10-2021, 18:42
k.majek k.majek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja jestem tym sklepem wprost oczarowana ogromny wybór pluszaków. Długo nie mogłam się zdecydować, czytałam też różne opinie i muszę przyznać, że pluszaki są świetne. Kupiłam alpakę i pieska shiba. Jakość, wykonanie, szycie, materiał są bardzo mięciutkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-10-2021, 20:42
zietek.ewela zietek.ewela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 2
Domyślnie

Jeśli chodzi o pluszaki to serdecznie mogę polecić sklep miziu.pl. Mają bardzo dużą ofertę pluszaków w przeróżnych kształtach w tym też zwierząt. Wyglądają bardzo uroczo, takie słodkie i milusie. Nasza Kasia ma już dwa pluszaki od nich i bardzo je pokochała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-10-2021, 18:23
maja.r3 maja.r3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Zabawki od Miziu są świetne. Ja i moje koleżanki zrobiłyśmy już nie raz w tym sklepie zakupy i jesteśmy bardzo zadowolone z jakości obsługi. Duży wybór zabawek więc jest w czym wybierać. Ja osobiście uwielbiam te w kształcie zwierząt, są takie słodkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-10-2021, 19:53
red7401 red7401 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli ktoś z Was szuka fajnego pluszaka dla dziecka to polecam miziu. Mają teraz jesienne promocje więc warto korzystać. Zamówiłam pluszaki dla naszych bobasków by każde miało swojego dostaną na święta, może nie będą się kłócić wiem, życzenie ściętej głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-10-2021, 21:23
gosiakosso gosiakosso is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Korzystałam parę razy i mogę śmiało polecić wszystkim mamom sklep miziu bardzo duża oferta od ubranek i pluszaków dla dzieci po ubrania i akcesoria dla mam. Na stronie internetowej mają bardzo dużą ofertę więc chyba każda mama znajdzie to czego szuka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.